Len niekoľko dní pred tým, ako Amandu Bynes (36) umiestnili na psychiatriu, si herečku natočila na video jedna z fanúšičiek.

Na videu z TikTok-u, ktoré v pondelok zdieľala istá Kaitlyn, ale bolo natočené 17. marca, vidieť, ako sa spolu prechádzajú a herečka ju drží za ruku. "Amanda vraví: ´Ako sa máte?´" povedala fanúšička do kamery predtým, ako 36-ročná Amanda zopakovala: "Ako sa máte?" Kaitlyn vysvetlila, že videla Amandu, ako sa na Deň svätého Patrika prechádza po uliciach Hollywoodu, a "musela som povedať 'Ako sa máš?'". Vo videu bola herečka celá v čiernom. Vzhľad doplnila striebornými šperkami a dlhými nechtami.

Amanda vo filme Po čom dievča túži.
Zdroj: Northfoto

Po tom, čo fanúšička zverejnila video, ozvalo sa množstvo ľudí, ktorí herečke vyjadrovali svoju lásku a podporu. "Láme mi to srdce. Posielam ti lásku, Amanda. Doslova sa mi chce plakať," napísal jeden fanúšik a ďalší sa pridali: "Uf, bolí ma za ňu srdce. Toľko z nás na nej vyrastalo a ona toho toľko dala a nemyslím si, že mala dosť ľudí, ktorí by ju ochránili." "Prajem Amande len to najlepšie. Je taká talentovaná. Je smutné vidieť, že prežíva ťažké obdobie." Herečka sa vo videu na TikToku objavila len dva dni predtým, ako ju umiestnili na psychiatriu za to, že sa nahá potulovala ulicami Los Angeles, pripomína PageSix.

FOTO AMANDY TESNE PRED INCIDENTOM NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia