Poriadne znechutená! Herečka Kristína Tormová (39) musí riešiť vážny problém! Jej meno bolo totiž zneužité! Kto si dovolil takýto nehorázny krok? Umelkyňa si servítku pred ústa rozhodne nedáva!

Tormovej začali viaceri ľudia posielať článok, v ktorom sú šokujúce informácie o herečke a aj jej vyjadrenia. Istá firma si robí reklamu na chudnúci nápoj a používa meno známej umelkyne. "Názor mám na to taký, že je už šialené, čo ľudia robia pre marketing a vraj je to teda úplne bežná prax. Treba však skonštatovať, že žiaden inteligentný človek takému článku nemôže uveriť. A zároveň je to o dôvod viac, prečo deti učiť kritickému mysleniu a čítaniu s porozumením," povedala týždenníku Život Tormová. 

Kristína Tormová
Zdroj: Instagram/kristina.tormova

V nepríjmenom článku je dokonca uverejnené, že nejaká aliancia dietológov  herečku zažalovala. "Ukazuje sa, že je to dôležitejšie než kedykoľkvek predtým a nie kvôli reklame na chudnutie. Inak obávam sa, že keby som naozaj schudla toľko, ako falošná reklama píše, asi by som sa stratila. Marketérom oblbovačiek odporúčam, aby teda vsadili na niekoho, kto má naozaj z čoho chudnúť," hovorí so smiechom herečka. Isté však je, že túto vec nenechá len tak. "Riešim to s právnikmi a IT-čkármi. Chvalabohu mám okolo seba veľa šikovných ľudí," dodala.  Kristína nie je jediná s takýmto problémom. V poslednom období zneužili podobne drzé firmy aj moderátorku Kvetku Horváthovú či herečku Barboru Švidraňovú.

ČLÁNOK PLNÝ KLAMSTIEV NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia