Rodina Kamily Magálovej (71) sa opäť rozrastá. Očakáva ďalší prírastok a herečka hovorí: „Bude veselo!“

Len pred vyše rokom sa obľúbená umelkyňa a niekdajšia hlavná hviezda relácie RTVS Tajomstvo mojej kuchyne stala šesťnásobnou babičkou a už toto číslo neplatí. Kamila Magálová, lepšie povedané, babča, ako ju jej vnúčatá oslovujú, patrí k starostlivým babičkám. Kým ešte u nás zúril koronavírus a všetci sme sedeli doma vo svojich príbytkoch, krátila si čas varením a pečením a výsledky svojej práce následne posielala po synovi vnúčatám. So starostlivosťou o staršie deti potomkom pomáhala a robí to aj teraz, keď sa to dá.

S dcérou DANIELOU, ktorá žije v zahraničí
Zdroj: Archív NMH

„Pri mojej robote to nejde vždy, ale ak mám čas, veľmi rada, lebo sú to úžasné vnúčence a som rada, že sú také vydarené. Veľmi rada ich rozmaznávam,“ povedala s tým, že o výchovu nech sa potom starajú rodičia. Okrem troch spomínaných vnúčat od syna, má ďalšie tri vnučky od dcéry Daniely, ktorá dlhodobo žije v zahraničí. Sú to dievčatá María (23), Nina (18) a najmladšia Julka (4), ktorú má Daniela z nového vzťahu. Najviac na verejnosti rezonuje najstaršia María, o ktorej si ľudia často myslia, že je Kamilina dcéra.

PYŠNÁ BABIČKA! FOTKY MAGÁLOVEJ SO SVOJIMI VNÚČATAMI SI POZRITE TU

Nečudo, veď herečka SND sa po prvý raz stala babičkou pomerne skoro. Keď v slnečnom Španielsku prišla na svet maličká María, mala len 48 rokov. Keďže obaja Maríini rodičia žijú v zahraničí a ona chcela ostať na Slovensku, pár rokov dokonca bývali s babkou Kamilou pod jednou strechou.„Venujem sa vnučke, ktorá teraz so mnou žije. Mám pocit, že som vo svojom veku mamou,“ povedala ešte v roku 2016 Kamila. Tešila sa, že život s vnučkou je úplné iný, než mala dovtedy. „Baví ma to, je úžasná a je nám spolu fajn,“ pochvaľovala si. S Maruškou, ako ju oslovuje, trávili spolu veľa času. Navštevovali divadlo, kino, venovali sa záhrade aj zvieratám. Keď sa však dnes už úspešná scenáristka a producentka María rozhodla osamostatniť, spôsobilo to šok a v médiách sa skloňovali ich nezhody. 

Aká bola pravda Maruškinho odchodu od babičky? Čítajte na ďalšej strane...

Diskusia