Ako by jej z oka vypadla.

Herečka Helena Krajčiová (47), ktorá aktuálne drie parket v súťaži Let´s Dance, sa teší z dvoch potomkov. Radosť jej robia syn Kryštof (3) a dcéra Anika (8) - ktorá sa na herečku veľmi podobá.

Sympatická ryšavka pre Život prezradila, že sa pre svoje deti snaží byť nielen mamou, ale aj kamarátkou. „Pre ich nízky vek som určite ešte mama, ale nesnažím sa to preháňať s nejakými autoritatívnymi ťahmi. Skôr inklinujem ku kamarátskemu vzťahu, lebo to mi pripadá ako taká dlhotrvajúca investícia, keďže deti budú o chvíľku dospelé. A ja by som chcela mať s nimi blízky kamarátsky vzťah po celý život," povedala herečka, ktorá aktuálne bojuje o titul kráľovnej parketu a podľa jej výkonov je zrejmé, že jej šance vyhrať túto súťaž sú vysoké.

Herečka vzala svoje deti cez víkend do lesa a z pobytu v prírode vznikli pekné snímky. Fanúšikov zaujala podobnosť herečky predovšetkým s jej dcérkou. „Neuveriteľné, ako ste si porodila vernú kópiu seba," odkázala jej Denisa. „Helenka, tá tvoja dcéra je ako tvoje jednovaječné dvojča," napísala Janka. „Dcérka ako cez kopirák," okomentovala fotku Jessica.

FOTO DETÍ HEREČKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia