Sympatická Helena Krajčiová je šťastná mama dvoch detí. Aj keď prvé tehotenstvo neplánovala, rozhodne je za to vďačná.

Patrí medzi najobľúbenejšie herečky v našom šoubiznise. Vyštudovala konzervatórium a následne sa rozhodla pre herectvo na VŠMU. Počas štúdia účinkovala na rôznych scénach. No po štúdiu sa stala členkou Slovenského národného divadla, z ktorého ale po čase odišla. Okrem iného, dnes sa raduje z aj dvoch ratolestí, usmievavá dcérka Anika a synček Kryštofko. Helena nie je veľmi aktívna, čo sa týka ukazovania svojho súkromia, no občas urobí výnimku a čo to prezradi. Zaujímalo vás niekedy, ako vnímala tehotenstvo či pôrod samotná herečka? Tak dnes máte jedinenčnú šancu to zistiť. 

"Nezažila som nič úžasnejšie. Rodila som v Hainburgu, trvalo to veľmi dlho, preto pôrodná asistentka hľadala možnosti, ako to urobiť, aby som to vydržala, tak som niekde v polčase dostala epidurálku, ale aj napriek tomu to bolo podľa našich predstáv, normálny pôrod a krásny zážitok," prezradila pre portál maminka.detiamy.sk Helena. "Ten moment,... bol pre mňa taký magický a nádherný, že už asi ťažko zažijem niečo podobné," dodala ďalej. 

Prvé tehotenstvo pôvabná herečka neplánovala, ako ale sama povedala, bola rada, že sa to stalo. "Neplánovali sme to nejako extra, ale ani sme neboli nepríjemne prekvapení, keď som otehotnela. Boli sme veľmi radi a spokojní, že to tak je." V otázkach materstva sa najčastejšie radila so svojou sestrou, ktorej plne dôverovala a stále aj dôveruje. V súčasnosti rastú ako z vody a neverili by ste, ako sa zmenili. 

NAHLIADNITE DO GALÉRIE NA JEJ MALÉ RATOLESTI

Zdroj: Emma

Diskusia