Obdobie pandémie je nepríjemné pre všetkých. Veľmi ťažko situáciu zvládajú ľudia, ktorí prišli o prácu. Herečka Karin Haydu (44) patrí medzi nich. Ako vyriešila tento veľký problém, keď zostala bez príjmu?

Haydu berie pandémiu koronavírusu vážne. "Situáciu s pandémiou som jednoducho prijala rovnako ako celý svet. Snažím sa nepodľahnúť negatívnym myšlienkam a zodpovedne dodržiavať všetky protipandemické opatrenia," povedala otvorene týždenníku Život herečka, ktorá patrí medzi vyhľadávané umelkyne.

Karin Haydu pravidelne moderuje spoločenské akcie.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Haydu sa okrem herectva venuje pravidelne aj moderovačkám, ktoré sú tiež zdrojom jej príjmu. Všetky akcie však mali a budú mať ešte nejakú dobu červenú. "Samozrejme, že tak ako každého, dotklo sa to aj nášho hereckého povolania. Rušili sa predstavenia, mnohé vianočné, firemné a spoločenské večierky. Dokonca aj všetky plesy v nadchádzajúcej sezóne. Rešpektujem to," vysvetlila herečka, ktorá musela využiť svoju finančnú rezervu.  "Áno, bola som donútená aj ja siahnuť po úsporách. Predsa len ak vám je vzatá práca, tým pádom aj chlieb. Od 15-ich rokov som si na seba vedela zarobiť herectvom a takejto situácii som nikdy nemusela čeliť," hovorí Karin.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE...

Diskusia