Seriálová Brenda, skutočným menom Shannen Doherty (50) trpí posledným štádiom rakoviny. Fanúšikom otvorene ukázala, ako vyzerá jej tvár po toľkých rokoch boja so smrteľnou chorobou!

Shannen diagnostikovali rakovinu prsníka po prvýkrát v roku 2015. Po dvoch rokoch neustáleho boja s chorobou si myslela, že sa jej rakovinu podarilo poraziť. Avšak minulý rok sa jej choroba vrátila a teraz trpí Hollywoodska herečka rakovinou v štvrtej fáze. Napriek tomu zostáva naďalej silná a nehanbí sa ukázať rakovinou zničenú tvár pred svojimi fanúšikmi.

"Všimla som si, že je len málo ženských postáv, s ktorými by som sa mohla stotožniť. Viete, ženy bez výplní, bez botoxu, bez faceliftu. Ženy, ktoré prijali svoju tvár a všetky skúsenosti, ktoré ich tvár ukazuje." Shannen sa zdôverila na Instagrame pri pozeraní filmu. Zarazilo ju, že v médiách nevidí ženy, ako je ona sama. Ženy, ktoré si prešli ťažkým bojom so životom a odrazilo sa to na ich vzhľade.

Shannen naďalej vyzvala svojich fanúšikov, aby aj oni prijali svoju prirodzenú krásu a nenechali sa pohltiť hollywoodskym štandardom krásy, ktorý aj ona kedysi prezentovala ako sexy kráska Brenda Wash. "Žila som. Páči sa mi, že som žila a že moja tvár odráža môj život. Prežila som veľa, áno, rakovinu, ale aj viac než to. Teraz sa príjmam."

FOTKY SHANNEN DOHERTY BEZ MAKE-UPU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia