Robert De Niro (79) a Tiffany Chen sa po prvý raz oficiálne objavili na verejnosti, odkedy sa im v apríli narodila dcéra.

Sedemdesiatdeväťročný držiteľ Oscara a jeho priateľka Tiffany (45) sa v sobotu zúčastnili na Vanity Fair x Prada Party počas filmového festivalu Cannes 2023 vo francúzskom Cap d'Antibes, píše Daily Mail.

Stalo sa tak po prvýkrát od narodenia hercovho v poradí už siedmeho potomka. Minulý týždeň Robert de Niro prezradil, že ich dcéra dostala meno Gia Virginia Chen-De Niro a narodila sa 6. apríla. „Toto dieťa je plánované," povedal presvedčivo a dodal, že obaja chceli dieťa a boli "nadšení", keď sa to podarilo.

Ikonický herec šokoval svet, keď v rozhovore pre ET Canada prezradil, že "práve porodili" - po tom, čo Tiffany, ktorá má údajne 45 rokov, v marci videli s bruškom. Reportér sa De Nira pýtal na jeho šesť detí - na čo ho opravil a povedal "sedem". Robert neskôr vysvetlil, že "v tej chvíli nechcel poprieť ďalšie dieťa." A hoci správa o tom, že herec rozšíril svoje potomstvo, fanúšikov zarazila, Robert pre Page Six povedal, že ho to neprekvapilo. „Ako by sme mohli niečo také neplánovať?" reagoval básnickou otázkou.

FOTO HERCA S PARTNERKOU NÁJDETE V GALÉRII

Herec z filmu Krstný otec má ďalších šesť detí: 51-ročnú Drenu a 46-ročného Raphaela s bývalou manželkou Diahnne Abbottovou, 25-ročného Elliota a 11-ročnú Helen s bývalou manželkou Grace Hightowerovou a 27-ročné dvojčatá Aarona a Juliana s bývalou priateľkou Toukie Smithovou.

Diskusia