Herec má byť na čo pyšný.

Slovenský herec Maroš Kramár (63) je otcom troch detí – dcéry Tamary (23) a synov Timura (21) a Marka (14), ktoré má s bývalou manželkou Natašou Nikitovou.

Najstaršia Tamara sa dala na hudobnú dráhu a má našliapnuté na hviezdnu kariéru speváčky. Sympatická blondínka, ktorá študuje v anglickom Brightone neurovedu, sa minulý rok stala súčasťou českej hudobnej platformy Spotify. Vďaka tejto spolupráci sa koncom minulého roka objavila jej fotka na obrovskom svetelnom billboarde na najrušnejšom mieste v New Yorku.

Timura si môžete pamätať zo seriálu Chlapi neplačú, od prvej časti, ktorú Markíza odvysielala, uplynulo už desať rokov. Napokon sa však herectvu venovať nezačal. „Timurko už, jednoducho, nechcel byť hercom. Vyslovene mi vtedy povedal, že už sa nebude pretvarovať. Proste ho to nebavilo, tak s tým sekol. Baví ho technika, elektronika, tak sa uberá týmto smerom,” vyjadril sa Maroš Kramár pred pár rokmi rádiu Jemné melódie, dnes už Melody. Timur by sa mal aktuálne venovať štúdiu na stavebnej škole.

Najmladšieho syna Maroša Kramára Marka si mnohí diváci pamätajú ako na malého Jurka zo seriálu Búrlivé víno. Z blondiačika je však už tínedžer a minulý rok dostal príležitosť zahrať si aj v ďalšom divácky obľúbenom seriáli Pán profesor. Napriek skúsenostiam s herectvom to však nevyzerá tak, že sa vydá v otcových šľapajach. „Momentálne nie je môj cieľ stať sa hercom alebo teda pokračovať v otcových šľapajach, ale určite je to niečo, čo ma baví a ak príde nejaká ponuka, veľmi rád ju prijmem,“ povedal v závere minulého roka pre Plus JEDEN DEŇ.

Maroš zverejnil pri príležitosti MDŽ fotografiu s oboma synmi. „Všetko najlepšie k MDŽ. 🌹❤️😘," napísal k fotografii. Mnohé fanúšičky zostali prekvapené, ako sa chlapci zmenili. „Maroško, tuším vás synovia prerástli," napísala k záberu Eva. „Strašne rýchlo nám deti rastú," poznamenala Gabika poukazujúc na to, akí veľkí sú už hercovi synovia. „Ďakujem, Maroško, ste super," hlesla Agnesa. „Krásni chlapci," napísala Eva.

AKTUÁLNE FOTO MAROŠA KRAMÁRA SO SYNMI NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia