Randí s o 53 rokov mladšou žabkou! Uznávaný americký herec Al Pacino (81) bol fotografmi prichytený na večeri s krásnou brunetou, ktorá už randila s inými známymi "dôchodcami".

Zdroj portálu Page Six potvrdil, že 81-ročný Al Pacino už nejaký čas chodí s 28-ročnou Noor Alfallah, ktorá pochádza z bohatej kuvajtsko-americkej rodiny. Dvojica bola tento týždeň vyfotografovaná na spoločnej večeri pri príležitosti novej výstavy umenia, na ktorej boli predstavené diela maliara Juliana Schnabela.

Alfallah v minulosti chodila so 78-ročným Mickom Jaggerom, 60-ročným miliardárom, investorom a filantropom Nicolasom Berggruenom a v Los Angeles ju videli aj s 91-ročným Clintom Eastwoodom, o ktorom tvrdila, že je rodinný priateľ. "Al Pacino a Noor sa začali stretávať počas pandémie. Väčšinou chodí s veľmi bohatými staršími mužmi, chvíľu bola s Mickom Jaggerom a potom chodila s Nicholasom Berggruenom," uviedol jeden zo zdrojov a dodal: "S Alom je už nejaký čas a vychádzajú spolu veľmi dobre. Vekový rozdiel sa nezdá byť problémom, hoci je starší ako jej otec." Hercov hovorca sa k tomu nevyjadril a Alfallah neodpovedala na správy.

Je to po prvý raz, čo Al Pacina videli vonku s partnerkou od jeho rozchodu s izraelskou herečkou Meital Dohan (42) v roku 2020, ktorá však mala problém s vekovým rozdielom. "Je ťažké byť s takým starým mužom, dokonca aj s Al Pacinom," povedala Dohan pre izraelský časopis La'Isha. "Nedávno som sa s ním pohádala a opustila ho, ale, samozrejme, ho veľmi milujem a vážim si ho a bola som rada, že som tu pre neho, keď ma potreboval, a že som mohla byť súčasťou jeho odkazu. Je to pre mňa česť. Som rada, že medzi nami došlo k tomuto vzťahu." Pokračovala s tým, že dúfa, že s hercom zostanú priateľmi, ale neodolala malému podpichnutiu: "Kúpil mi len kvety. Ako môžem zdvorilo povedať, že nerád míňal peniaze?"

Al Pacino, ktorý má tri dospelé deti, má dlhý zoznam slávnych priateliek vrátane Diane Keaton, Penelope Ann Miller a Kathleen Quinlan. Pred Dohan bola hviezda "Krstného otca" v dlhodobom vzťahu s argentínskou herečkou Lucilou Solou, ktorej dcéra Camila Morrone chodí s Leonardom DiCapriom.

FOTO AL PACINOVEJ NOVEJ PRIATEĽKY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia