Nemecká supermodelka Heidi Klum (49) ovládla Cannes! Konkrétne jej extrémny výstrih, ktorý strhol pozornosť všetkých prítomných pánov.

Heidi sa na červenom koberci objavila pri príležitosti premiére filmu "La Passion de Dodin Bouffant", informuje Daily Mail. V žltých šatách Zuhaira Murada, ktorým dominoval rozparok do výšky stehien, ale hlavne poriadne dráždivý výstrih, nenechala veľa priestoru na predstavivosť. Obzvlášť v momente, keď modelka chcela predviesť svoju veľkolepú róbu a v tom ukázala, aj čo malo zostať iba pre jej manžela. Kto však pozná Heidi, nemôže byť jej výberom róby prekvapený. Moderátorka súťaže "Germany's Next Top Model" často na červenom koberci a vo svojich príspevkoch na Instagrame vyznáva filozofiu menej je viac.

Mamu štyroch detí sprevádza v Cannes manžel Tom Kaulitz (33), ktorého aktuálne zamestnáva turné s jeho skupinou Tokio Hotel. Začiatkom tohto roka Heidi hovorila o tom, že by s manželom mohla mať dieťa. "Záleží na tom, aký je deň, niekedy som tu, niekedy tu nie som, viete?" povedala nemecká kráska vo februári v šou Jennifer Hudson. Heidi sa prvýkrát stala mamou v roku 2004, keď sa jej s Flaviom Briatorem (72) narodila dcéra Leni (19). Ďalšie tri deti má s bývalým manželom Sealom (60). "Chcem povedať, že je toho veľa. Podarilo sa mi to štyrikrát. Zakaždým som dojčila osem mesiacov a potom som bola opäť tehotná," vysvetlila.

OSUDNÝ OKAMIH! FOTO AŽ PRÍLIŠ ODHALENEJ HEIDI NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia