Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu prileteli do Spojeného kráľovstva na stretnutie s kráľovnou, aby sa následne po viac ako dvoch rokoch prvýkrát objavili na verejnosti v Európe pri príležitosti Invictus Games v Holandsku.

Návšteva Windsoru bola zahalená rúškom tajomstva. Harry (37) sa pred kráľovnou stretol ešte so svojím otcom Charlesom (73) v rozhovore, ktorý bol opísaný ako "nervózny".

Stretnutie s Charlesom sa malo uskutočniť okolo 10.00 h a trvalo približne 15 minút, pričom zdroj denníka Daily Mail uviedol, že Camilla prišla v polovici stretnutia."On (Charles) svojho syna miluje a všetko, čo sa stalo, mu zlomilo srdce, hoci sa obáva, že história s Harrym sa zopakuje rovnako ako s princeznou Dianou. Zároveň si však chce nechať otvorené dvere a pokračovať v rozhovoroch, čo stále ľutuje, že neurobil v prípade Diany," uviedol nemenovaný zdroj. Stretnutie bolo príležitosťou na vyčistenie vzduchu, keďže vzťahy sú čoraz mrazivejšie, odkedy Sussexovci opustili Spojené kráľovstvo a usadili sa v Kalifornii.

Po stretnutí s Charlesom sa Harry a Meghan (40) následne stretli s kráľovnou Alžbetou II. (95), kde "atmosféra bola oveľa menej napätá". Povráva sa, že kráľovnú zarmútilo, že nemala možnosť stretnúť sa so svojimi pravnúčatami. Vojvoda a vojvodkyňa však uviedli, že ich plánom je vrátiť sa, aby mohla byť s 11-mesačnou Lilibet a dvojročným Archiem, ktorí majú byť teraz v USA.

Kráľovnú v posledných mesiacoch trápilo množstvo zdravotných problémov. "Vojvoda aj vojvodkyňa si veľmi dobre uvedomujú, že kráľovná starne a má zdravotné problémy súvisiace s jej vysokým vekom. Dali jasne najavo, že sa určite v blízkej budúcnosti plánujú vrátiť za kráľovnou aj s rodinou," uviedol zdroj blízky Sussexovcom.

POZRITE, V AKOM OUTFITE SA MEGHAN UKÁZALA V HOLANDSKU...
Diskusia