Harrison Ford sa na červených kobercoch veľmi neobjavuje. Teraz však urobil výnimku a spolu s manželkou Calistou Flockhart boli ozdobami filmového festivalu v Cannes.

Osemdesiatročný herecký veterán sa na červenom koberci objavil na hviezdami nabitej premiére svojho filmu Indiana Jones and The Dial Of Destiny (Indiana Jones a Nástroj osudu). Ruka v ruke so svojou láskou, herečkou Calistou Flockhart (58), ktorá sa naňho aj po 15 rokoch manželstva zaľúbene usmievala, pózovali fotografom a užívali si výnimočné chvíle filmového festivalu.

Pre Harrisona je úloha hlavného hrdinu v piatom filme o Indiana Jonesovi posledná, pripomína Daily Mail. Prvýkrát sa jej zhostil v roku 1984 vo filme Dobyvatelia stratenej archy. Vo filme, ktorého premiéra je naplánovaná na 30. júna, si zahrajú aj Mads Mikkelsen a Antonio Banderas a režíroval ho James Mangold. "Je to posledný film zo série a je to naposledy, čo hrám túto postavu. Predpokladám, že to bude naposledy, čo sa objaví vo filme," potvrdil nedávno sám Harrison v rozhovore pre Total Film.

CALISTA SVOJÍM ZJAVOM VYRAZILA DYCH! FOTO V GALÉRII
Diskusia