Kedysi boli vychýreným párom českého šoubiznisu, tešili sa zo spoločnej dcéry, ktorá má dnes štyri roky. Všetko je to minulosť, česká modelka AGÁTA HANYCHOVÁ (37) a herec i moderátor JAKUB PRACHAŘ (38) sa pred dvoma rokmi rozviedli.

S odstupom času prostoreká Agáta pre časopis Exkluziv opísala, ako sa delili o majetok, pričom na bývalého manžela má stále ťažké srdce. „Jakubovi som musela zaplatiť za veci, ktoré boli moje. Napríklad som si svoj pozemok kupovala dvakrát, pretože som nemala silu súdiť sa s ním. Hoci si myslím, že by som to vyhrala.“ Bývalému manželovi zaplatila 10 miliónov českých korún (viac ako 400-tisíc eur). Polovicu sumy vyplatila jej mama, pretože sama by to finančne nezvládla.

Agáta Hanychová s dcérou Miou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZzt2QLrnZ-/

„Keby som bola chlapom, tak by som sa nemohla pozrieť do zrkadla. Nech sa v tých peniazoch utopí. Nech ich raňajkuje.“ Aktuálne modelka randí s podnikateľom a mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom. Pre Agátu to musí byť zadosťučinenie, pretože, ako uviedla, 90 percent svojich bývalých partnerov musela živiť.

HANYCHOVÁ MILUJE LETO! SEXI PÓZY V PLAVKÁCH SI POZRITE TU
Diskusia