Hana Zagorová a jej manžel Štefan Margita bojujú s koronavírusovým ochorením Covid-19. Spevácky pár to oznámil na sociálnej sieti.

Hana Zagorová a jej manžel Štefan Margita bojujú s koronavírusovým ochorením Covid-19. Spevácky pár to oznámil na sociálnej sieti.„Naši milí, nechceli sme vás zaťažovať svojimi starosťami. Áno, obom nám vyšli pozitívne testy na covid. Nech sa to nemusíte dozvedať z rôznych nafúknutých špekulácií. Štefan je v domácej karanténe s ľahkým priebehom a Hanka z dôvodu vysokých teplôt v nemocnici. Verte, že robíme, čo môžeme, a čoskoro sa s vami uvidíme,“ uviedla dvojica na speváčkinom oficiálnom facebookovom profile.

VIDEO: Speváčka oslávila 74. narodeniny v nemocnici. Manžel jej poslal darček v podobe dojemného priania.

Zagorová (74) je interpretka populárnej hudby, ktorá na prelome 70. a 80. rokov kraľovala medzi ženami v ankete Zlatý slávik. Jej manžel Štefan Margita (64) je popredný tenorista slovenského pôvodu, ktorý pôsobil v pražskej Štátnej opere aj na preslávených svetových scénach. Zosobášili sa začiatkom 90. rokov. Zagorová a Š. Margita boli 19. augusta na kamarátovej oslave, ako dokazujú príspevky na sociálnych sieťach. Speváčka o týždeň neskôr zrušila vystúpenie v Prostějove. Podľa organizátorov to bolo pre zdravotné problémy, dopĺňa spravodajský server iDnes.cz.

V stredu sa mala Zagorová spolu s manželom objaviť v televíznej Show Jana Krause, ktorá oslavuje desať rokov. Speváčka sa opäť ospravedlnila. „Pani Hana Zagorová nakrúcanie zrušila, pretože bola prechladnutá. Dohodli sme sa, že ako hosť príde v polovici septembra,“ uviedol Filip Budák zo spoločnosti FTV Prima, ktorý má tolkšou na starosti. Počty nakazených novým typom koronavírusu, ktoré boli v Česku v uplynulých dňoch rekordné, ďalej prudko rastú.

Hana Zagorová oslávila začiatkom septembra 74. narodeniny. Speváčka sa snaží svoj vek neriešiť. Práve naopak, nechcela sklamať svojich priaznivcov a koncerty, ktoré boli pôvodne naplánované na máj tohto roka, sa mali uskutočni už teraz v októbri. „Bez spevu nevydržím, skutočne nevydržím. Nie som taký ten plánovač. Som fatalista a som prístupná všetkému, čo príde. Veľmi sa na budúcnosť teším, pretože pôvodne by mi nikdy nebolo napadlo, že by som vo svojom veku ešte vypredávala sály, spievala na obrovských festivaloch a že by si ma ľudia spievali,“ priznala speváčka pred časom pre Blesk.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Len ochutnať!

Nafukovacie nohavice či miniatúry jedla... Spestrite si deň poriadnou dávkou bizarností

Populárne články
Nový PCR test je ešte citlivejší, presnejší a takisto menší než pôvodný.

Koniec nepríjemným výterom? Testovať sa bude aj zo slín

Známy režisér si verejný pohreb neželal. Vdova Olga Menzelová tak rozhodla pre veľký záujem jeho najbližších.

Posledná rozlúčka s Jiřím Menzelom bez vdovy! Prečo na nej chýbala?

Dcéru Adrianu Tessu pripomínajú manželom Bujňákovcom obrazy, ktoré im namaľovala počas poslednej návštevy.

Desaťtisíce opustených rodičov: Slovensko je na zozname starnúcich a vymierajúcich krajín

Členovia novovznikajúceho Slovenského rybárskeho klubu by privítali väčšiu angažovanosť členov Slovenského rybárskeho zväzu.

Ryba smrdí od hlavy! Ako sa hospodári v našich štátnych vodách?

Královná krásy Gessica Notaro predtým, ako ju priateľ polial kyselinou.

Expriateľ polial prekrásnej modelke tvár kyselinou. Teraz sa hrdo ukázala na červenom koberci

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia