Bez podporného korzetu sa nepohne ani na krok. Populárna a obľúbená česká speváčka HANA ZAGOROVÁ (75) priznala ďalšie vážne zdravotné problémy.

Ako je známe, speváčka dlhé roky trpí chorobou krvotvorby. Zákerná diagnóza ju prepadla ako študentku herectva, pol roka bola v nemocnici a sen o hereckej kariére sa tak rozplynul. Táto choroba jej znemožnila mať vlastné deti a celé roky musela pravidelne absolvovať transfúziu krvi.

Hane Zagorovej je oporou jej milovaný manžel Štefan Margita.
Zdroj: Archív NMH

Stav sa jej postupne zlepšil natoľko, že transfúzie odpadli, až prišla pandémia. Keď svet začal mátať kovid, speváčka sa nakazila a práve pre svoju chorobu ju nový vírus poriadne potrápil, musela sa liečiť v nemocnici. Vrátili sa problémy s krvotvorbou a nasledovali ďalšie negatívne správy.

Speváčka odpadla vo svojom byte, znova nasledoval pobyt v nemocnici. Pred časom sa na svojej webovej stránke ospravedlnila fanúšikom a fanúšičkám za zrušené koncerty, pretože má bolesti chrbta. Aktuálne uviedla v relácii Showtime pre Tv Prima: „Mám osteoporózu. Zlomila som si tri rebrá." Osteoporóza sa vyznačuje rednutím kostí, sú krehké a lámu sa už aj pri menších úrazoch.

VIAC FOTO SPEVÁČKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia