Život jej hádzal polená pod nohy, no ona sa nevzdala a verila. Herečka Zuzana Haasová (41) prišla o dve detičky ešte s predošlým manželom. Už mesiac sa však teší z predčasne narodenej dcérky Maríny.

Haasová je zamilovaná a šťastná. V dlhoročnom kamarátovi zo školy našla životnú lásku. Huslista Viliam Schowanetz je jej spriaznenou dušou a od minulého roka aj manželom. Zaľúbenci veľmi túžili mať bábätko a podarilo sa im to. Usmievavá herečka svoje tehotenstvo tajila do poslednej chvíle. Na začiatku septembra sa narodila v 8. mesiaci tehotenstva Marína."Splnil sa mi sen. Keďže pôrod nebol prirodzený, počas cisárskeho rezu mi prichádzali na um myšlienky, či ja budem v poriadku, či bude ona v poriadku. Keď som ju uvidela, bola som veľmi šťastná. Musela som zadržať plač, pretože sa mi splnilo niečo, čo som si myslela, že sa mi už nikdy nesplní. Mala som však stále nádej. Plač som si odložila na neskôr. Som veľmi šťastná," povedala krátko po pôrode týždenníku Život herečka, ktorá má už veľkú dcéru Romanku. "Romi je vysnívaná láska a Marína je po tom všetko, čo sa stalo a dialo, skutočný zázrak."

Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

Šťastní rodičia už zobrali svoj malý poklad na prvú prechádzku. "My...nemožno mi ťa neľúbiť ...Marína," napísala k fotkám z kočíkovania Haasová, ktorá prežíva najkrajšie obdobie. Má pri sebe milujúceho manžela a dve vysnívané dcérky.

FOTKY Z KOČÍKOVANIA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia