Herečka Zuzana Haasová (41) je od septembra minulého roka mamou Maríny. Jej dcérka sa narodila predčasne, no bojovala ako malé levíča.

Haasová si v minulosti prešla tvrdou ranou osudu, keď prišla o dve detičky. Karolínka aj Šimonko sú v nebi, no ich sestrička Marína sa teší z každého dňa. A rovnako aj jej milujúca mama.

"Lákadlo Maríny mojej čokoľvek, čo je nové. Je bacuľatá, energická, aktívna, zrozumiteľná mišelinka, neplače, naša habdžula. Moje mlieko je zázračné, zbožňujem -e ten pocit jednoty , lásky, ten prejav, ktorý je LEN pri kojení, nepredstaviteľná sila lásky... to prepojenie ostáva potom už celý život (zdravie, spojenie, energia, dôvera, ochrana istota) pri kojení (len čisto materské mlieko ) ostávam, čo najdlhšie si to spoločne budeme užívať- aj 10 rokov by som. Robí mi to brutal dobre, som do nej zamilovaná," prezradila na sociálnej sieti Zuzana.

S dcérkou Romi má blízky vzťah. Rozumie si s ňou aj Zuzanin manžel.
Zdroj: instagram.com/@zuzana.haasova

A dokonca aj hodila pár otázok do pléna. "Aký máte názor na kojenie bábätiek ? Aký čas ste venovali bábätku a prepojeniu s ním? Romi milujem dodnes a vďaka tomu nebola imunitne nikdy oslabená. Prvé moje predčasniatko," uzavrela svoj príspevok Haasová, pre ktorú je Marína a prvorodená dcéra Romanka všetkým.

TÁ ALE VYRÁSTLA! FOTKY MARÍNY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia