V minulosti bolo bývanie v maďarskej Rajke pre herečku Hanu Gregorovú (68) náplasťou na bolesť, dnes je úkrytom pred pandémiou.

Hana sa už vyše dvoch týždňov zdržiava v maďarskej Rajke. Na každom kroku ju sprevádza mladý partner, s ktorým pred časom prešla turbulentným rozchodom. Vyzerá to tak, že jeho posmešky na herečkinu adresu aj drogové excesy si obaja vysvetlili a dnes tvoria stabilný pár. Dokonca aj verejné pohoršenie ustalo a obe republiky si konečne zvykli, že títo dvaja sú spolu. V Česku spolu žijú v centre Prahy, aktuálne sa pobrali smerom na juh. Koptík svoju polovičku sprevádza na nákupoch, pomáha pri zazimovaní záhrady a rôznych prácach okolo domu. Partneri navyše svojmu dočasnému útočisku dopriali vianočnú výzdobu. Tú roky predtým nebolo badať, keďže vianočné sviatky trávili v Prahe.

Koptík už dlhší čas seká dobrotu a navyše sa snaží dostať Hanu pred oltár. Prvýkrát sa jej pritom pokúsil navliecť snubný prsteň na ruku ešte v auguste 2015 počas výletu v rakúskych horách. Gesto, ktorým šokoval nielen svoju partnerku, urobil pred kamerami. Herečkina vtedajšia reakcia bola síce srdečná, neskôr sa však k tejto téme nechcela vracať. „Do poslednej chvíle som netušila, čo chystá. Keď pokľakol, okríkla som ho: ‚Prosím ťa, čo blázniš!‘ On mi však predniesol takú dojemnú reč, ktorú čítal z papiera, že mi vytryskli slzy. Nemohla som povedať nič iné než áno,“ vysvetlila v minulosti. Neskôr prišlo medzi nimi k spomínaným nezhodám, ktoré vyvrcholili v septembri 2017.

Umelkyňa vtedy vyhodila Koptíka z domu a plány na sobáš padli ako domček z karát. Z jeho strany by záujem o svadbu stále bol, herečka je v tomto smere omnoho opatrnejšia. Ako partneri sú však už zabehnutí a energickej Hane vyhovuje jeho submisívnejšia povaha.

Celý článok nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od štvrtka 26. novembra 2020).

Ilustračná snímka

ZANIETENÍ CHALUPÁRI: Kam unikal pred svetom Chudík, Dočolomanský a iné hviezdy?

Populárne články
Prebudenie, teda dosiahnutie stavu, keď sa metabolizmus medveďa vráti na normálne hodnoty, trvá dva až tri týždne.

Sonda do srdca: Pochopenie fungovania medvedieho metabolizmu pomôže zachraňovať ľudské životy

Ivanka Trump s manželom.

Bývanie za milióny: IVANKA TRUMP si užíva nehorázny luxus! FOTO

Diana v minulosti túžila po lekárskej profesii.

Lekári mu nedávali žiadnu šancu! DIANA MÓROVÁ pomohla bratovi postaviť sa na nohy

Cibulková odletela na Maldivy osláviť 10 výročie.

Zaočkovaná už je, môže cestovať: DOMINIKA CIBULKOVÁ dráždi fotkami z exotiky

Na sníme Prof. MUDr. Vladimír Krčméry DrSc. - slovenský lekár, vedec – odborník na tropickú medicínu, infektológiu a onkológiu.

Do dvoch týždňov by sa malo tempo očkovania výrazne zrýchliť: Krčméry prezradil, čo to spôsobí

Kobra tancuje podľa píšťaly. Je to pravda?

Kobra tancuje podľa píšťaly. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia