Nemeckí milionári Carmen (57) a Robert (58) Geissenovci prijali pozvanie ministra hospodárstva Richarda Sulíka a v piatok pricestovali pod Tatry, aby tu nakrútili jeden celý diel svojej šou. Pozrite, s kým strávili svoj prvý večer!

Milujú prepychový život a luxus a nedávajú si servítku pred ústa. Slováci podarených manželov jednoducho milujú. A konečne ich nemusia vidieť len na televíznych obrazovkách! Geissenovci v piatok pricestovali na Slovensko a prichýlil ich sám minister Richard Sulík. Ten ich už poobede aj s kolegyňou Janou Cigánikovou čakal na bratislavskom letisku.  Večer si to zamierili priamo do centra mesta do známej luxusnej reštaurácie. Tam ich čakal župan bratislavského kraja Juraj Droba a jeho partnerka Mirka Valovičová, ktorá bola generálnou komisárkou slovenskej expozície na EXPO v Dubaji. Neskôr v neprehliadnuteľnom červenom kostýme dorazila aj Cigániková.

Na hlavnú promenádu blízko divadla prišli okolo 9. večer a ľudia ich okamžite začali spoznávať. Robert aj Carmen rozdávali úsmevy na všetky strany a snažili sa so všetkými odfotiť. Robert sa dokonca smial, že je tu o nich väčší záujem ako v ich rodnom Nemecku. Pri dverách reštaurácie na nich čakal Droba, ktorý rodinku privítal a uviedol dovnútra. Ľudia ich budú môcť ešte stretnúť v sobotu na Devíne a na cyklomoste Slobody. K večeru sa presunú do Šimák Zámok v Pezinku. Mali by sa zastaviť aj v Banskej Štiavnici a od štvrtka budú v Tatrách.

PRVÉ FOTO GEISSENOVCOV NA SLOVENSKU NÁJDETE V GALÉRII...

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

Diskusia