David Koller (61) z kapely Lucie sa spolu s manželkou Annou v požičanej dodávke vybral na hranice Slovenska a Ukrajiny, aby tam doručil potrebnú humanitárnu pomoc.

V priebehu cesty dokonca na sociálnych sieťach burcoval ďalších, ktorí by radi prispeli. „Máme nakúpenú várku zásob. Veľmi ďakujeme za obrovskú podporu v našej zbierke. Ste úžasní! Dostali sme zoznam, čo presne je na hraniciach potrebné a berieme všetko,“ hlásil sa Koller z cesty.

David Koller
Zdroj: Kalina Matej

Zásoby odovzdali na hranici a počkali si na ľudí, ktorí im budú pridelení na odvoz. Napokon so sebou odviezli rodinu, ktorú odovzdali manželovi v Hranici na Morave. „Sme veľmi radi, že sme mohli pomôcť, a to hlavne vďaka vám a obrovskej podpore, ktorú ste dali nielen nám, ale aj všetkým ostatným, ktorí na hraniciach pomáhajú. Všetky naše príspevky v priebehu posledných dní vznikli predovšetkým ako taká reportáž z cesty na hranice a výzva na to, aby každý prispel svojou troškou do mlyna. Nemá zmysel nijako merať, kto, čo, koľko alebo ako… Dôležité je pomôcť akokoľvek je v našich silách a keď sa to nazbiera, potom má pomoc obrovský zmysel. Ešte raz vám všetkým ďakujeme za podporu!“ odkázal fanúšikom na Instagrame, ktorí Davidovu cestu na hranicu s Ukrajinou sledovali.

AKO KOLLER POMÁHA, NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia