Česká influencerka a podnikateľka Nela Slováková (32) nezostala svojej povesti nič dlžná. Z exotickej dovolenky, kde trávi posledné dni, provokuje sexi zábermi na jej dokonalé krivky.

Nela už 4 roky tvorí pár so slovenským hokejistom v službách Nových Zámkov Lukášom Kozákom (30). Zaľúbenci spolu nielen žijú, ale aj podnikajú. V čase pandémie sa pustili do predaja rúšok, neskôr kúpili fotoateliér, ktorého sa teraz márne snažia zbaviť, a najnovšie rekonštruujú svoj apartmánový dom v Chorvátsku. Nela navyše v Brne vlastní obchod s plavkami a doplnkovým tovarom. A kým jej frajer lieta po ľade a rieši stavebníkov v Chorvátsku, Nela si od začiatku januára užíva teplo a more na Srí Lanke. A s ňou aj jej fanúšikovia!

Blondínka totiž nezostala svojej povesti nič dlžná. Nech totiž vycestuje hocikam, sexi zábery sú len otázka času. A tie zo Srí Lanky teda stoja za to! 32-ročná kráska sa nechala vyfotiť svojou rovnako obdarenou kamarátkou, fitnesáčkou Kateřinou polonahá na palme či úplne obnažená len v mokrej košeli. Vždy tak, aby potešila zvedavé mužské oko. Darmo, Nela dobre vie, ako získať desaťtisíce lajkov a zaujať potenciálnych obchodných partnerov.

NELINE HORÚCE ZÁBERY ZO SRÍ LANKY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia