Leonardo DiCaprio (48) odhalil na superjachte pri pobreží talianskej Sardínie telo, ktoré zohrievalo posteľ nejednej slávnej modelky.

Oscarový herec sa na palube lode za niekoľko miliónov dolárov pripojil k svojim kamarátom vrátane krásky v bikinách. Nádherná brunetka sa promenádovala pred prítomnými mužmi v ružových dvojdielnych tangách, ktoré zvýraznili jej dychvyrážajúcu postavu. Podľa Daily Mail mal však Leo tráviť čas so svojou blízkou priateľkou, supermodelkou Irinou Shayk. Hviezda Titanicu a 37-ročná Irina, ktorá má dieťa s hercom Bradleym Cooperom (48), sa začiatkom mesiaca zúčastnili na narodeninovej oslave Naomi Campbell (53) na filmovom festivale v Cannes. Ruská supermodelka, ktorá žije v New Yorku, bola aj medzi účastníkmi premiéry jeho najnovšieho filmu Killers of Flower Moon. Dvojica sa pozná už dlho a obaja boli na jar tohto roku aj na festivale Coachella - hoci oficiálne sú "len priatelia".

Irina je vo svojich 37 rokoch o niečo staršia ako hercove bývalé partnerky. Leo, ktorý zvyčajne randí so ženami do 25 rokov, bol naposledy spájaný s modelkou Gigi Hadid (28) po tom, čo dvojicu videli na rovnakých podujatiach a šoubiznisových večierkoch. Nemenované zdroje uviedli, že Gigi, ktorá má dvojročnú dcéru Khai s expartnerom Zaynom Malikom (30), a Leo sú stále v priateľskom vzťahu a stretávajú sa, keď im to "ich nabitý program dovolí". "Gigi a Leo sa stále stretávajú a rozprávajú, keď im to časovo vyhovuje," uviedol zdroj s tým, že pre americkú topmodelku je na prvom mieste jej dcéra.

V PLAVKÁCH UKÁZAL HOLÚ REALITU! FOTO V GALÉRII
Diskusia