Lucie Gelemová (37) ohlásila koniec jej vzťahu s českým hudobníkom Felixom Slováčkom (77). Za rozpad ich milostného pomeru pripisuje vinu iba jemu a jeho stálej manželke Dagmar (65), zatiaľ čo Felix si užíva v Jerevane!

Felix si užíval pomer s mladou milenkou krásnych sedem rokov a obaja šťastne prezentovali ich vzťah aj na verejnosti. Vraj sa im žilo ako v rozprávke, až dokým Lucie neprehovorila o toxickej stránke ich vzťahu, kvôli ktorej mu dala kopačky. Chyba je na Felixovej strane, ktorého manželka ho nikdy neopustila, no naopak údajne terorizovala jeho milenku.

Lucie prehovorila o tom, ako Felixova manželka, česká herečka Dagmar Patrasová, o nej verejne šírila klamstvá, častokrát sa vyhrážala pod vplyvom alkoholu, ba dokonca zasahovala do jej súkromia. Podľa Lucie, ich manželstvo nebolo fungujúce dávno pred tým, ako si niečo s Felixom začala. Dnes ľutuje, že naivne dúfala v zmenu a myslela si, že Felixa získa pre seba.

Preto sa Felix Slováček odsťahuje od svojej milenky, ale nepôjde bývať ani k manželke Dagmar. Mal by sa nasťahovať do domu svojho syna. On sám vycítil problémy a neistotu v ich vzťahu s Luciou, ktoré naznačil pár dní dozadu. Dnes ale odletel do Jerevanu, kde sa chystá si vychutnať týždeň samoty sám so svojím saxofónom. Veru to aj momentálne bude potrebovať, aby sa dal naspäť dokopy zo zlomeného srdca!

V GALÉRII NÁJDETE SLADKÉ FOTKY SLOVÁČKA S LUCIOU
Diskusia