Vlastná žena ho sama čaká doma, zatiaľ čo on žije s exmilenkou. Slováček (78) s Gelemovou (38) spolu neprestali žiť ani po rozchode! Chystá sa Felix naspäť za svojou ženou?

Český hudobník je známy záletník, nehanbí sa za svoje milenky a myslí si, že keď sa umelec usadí, robí to len problémy. Napriek tomu sa vo svojom živote usadil, svoju ženu Dagmar Patrasvú (65) si vzal v roku 1983. No po tých štyridsiatich rokoch to už medzi nimi tak neiskrí ako na začiatku. Felix netajil sedemročný vzťah s exmilenkou Luciou Gelemovou, ktorá ho opustila iba minulý mesiac.

Človek by bol povedal, že čerstvé rany po rozchode budú bolieť. Ale Felix a Lucia sa tak rýchlo od seba nemajú! Stále spolu bývajú vo Felixovom dome, nakoľko Lucii sa nepodarilo zatiaľ nájsť nové bývanie. Či spolu naďalej zdieľajú aj jednu spáľnu ostáva veľkou otázkou! Možno sa až tak rýchlo spolu nerozlúčia, ako to na začiatku vyzeralo.

Jednu vec však Felix jasne upresnil. Ku svojej manželke Dagmar, s ktorou sa nikdy nerozviedol, aj keď už spolu roky nežijú, sa vrátiť nechystá. A tak si hudobník-záletník necháva otvorené dvere v milostnom živote aj na staré kolená. Čo myslíte, bude Felix Slováček hľadať novú lásku, alebo sa s Luciou dajú naspäť dokopy?

GALÉRIU UŽ ROZÍDENÉHO PÁRU NÁJDETE TU
Diskusia