Modelka Tereza Bizíková (24), ktorá pred 13 mesiacmi porodila dcérku Olivku, sa postavila pred fotoaparát len v spodnej bielizni. A jej fanúšikovia sú nadšení!

Nie je to tak dávno, čo sa snúbenica herca Mareka Fašianga (37) verejne priznala k neľahkému obdobiu. Tesne po narodení dcérky bola "psychicky vyhoretá, smutná, nebavilo ma stretávať sa s nikým a už vôbec nie počúvať reči o materstve, rodičovste, o tom, čo by som mala robiť, nemala robiť, kde som urobila chybu, že moje deti vtedy a vtedy robili toto a jedli hentamto a podobne… Pre mňa ako mladú neskúsenú maminu to bolo doooosť stresujúce. Začala som o sebe pochybovať, ako o matke, o Olivke a o tom, či som urobila správne, že prišla mne na svet…," napísala otvorene v polovici decembra. Dnes sa už Tereza usmieva, užíva si svoju malú princeznú aj krivky, ktoré by jej mohla závidieť nejedna mamička na materskej.

24-ročná kráska sa totiž po vyše roku od pôrodu nechala zvečniť tak, ako ju doma vidí len jej životný partner - v sexi spodnej bielizni. O zábery sa postarala celebritami obľúbená fotografka Katarína Šlesar, ktorej služby využili aj Jasmina Alagič s Rytmusom či Sajfa s manželkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou.

SEXI FOTO TEREZY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia