Pri slovách sa jej slzy tlačili do očí. Misska Miroslava Fabušová (39) bola dlho spájaná s predsedom Národnej rady SR Borisom Kollárom (56). Kontroverzná modelka má momentálne veľké problémy.

Ešte v októbri 2020 sedela Fabušová v limuzíne Borisa Kollára počas pandémie koronavírusu, keď bol nariadený zákaz vychádzania. Odvtedy toho misska zažila až-až. Neustále zdravotné problémy, napadnutie neznámym mužom len kúsok od jej bytu, či nameranie alkoholu v tele počas šoférovania. Vyzerá to tak, že okolo extravagatnej brunetky je stále rušno.

Nedávno sa od nej opäť šťastena odvrátila. Fabušová totiž prišla o svoj profil na sociálnej sieti a to jej spôsobilo vrásky na čele. Dokonca došlo aj k slzám. V dnešnej dobe je instagram zlatou baňou na zárobky a Miroslava si cez sociálne siete vedela pekne privyrobiť. "Človek nemá prístup k spoluprácam, to znamená, že prišiel o peniaze. Nemôžem robiť reklamy, ktoré som mala dohodnuté. Nemôžem pridávať fotky. Prišla som o 30-tisíc sledovateľov, ja som si nekúpila ani jedného, aj keď veľa ľudí to tak robí," priznala týždenníku Život Fabušová.

Zdroj: archív M.F.

A celkom otvorene hovorí, že ju čaká veľmi zlé obdobie spojené s nedostatkom financií. "Áno, je to pravda. Prišla som o všetky kontakty, ktoré som tam mala. Na niektoré spolupráce som nestihla ani odpísať. Urobila som si nový profil, ale kým tí ľudia zistia, že kde sa stratila Fabušová, tak to bude trvať. Mala som tam spolupráce na hotel, kozmetiku, športové oblečenie aj na charitatívne veci," hovorí Miroslava a pokračuje: "Neviem sa na tých ľudí nakontaktovať, pretože som si ich nezapisovala, nakoľko som to mala v profile. Písali sme si cez instagram. Mrzí ma to veľmi. Som vyčerpaná z toho. Neviem čo bude..."

PREČO NECHCE POMOC OD KOLLÁRA, NÁJDETE NA ĎALŠEJ STRANE

Diskusia