Misska Miroslava Fabušová (39) bola dlhý čas spájaná s predsedom Národnej rady SR Borisom Kollárom (56). Za všetkým bola vážna nehoda v roku 2020, keď sedela v štátnej limuzíne s politikom práve brunetka. V tom čase aj dlho potom svorne tvrdili, že sú len priatelia. Zdá sa však, že sa to zmenilo.

Celé Slovensko šokovala vážna nehoda Borisa Kollára ešte v októbri 2020. Známy politik a multiotecko sa viezol v štátnej limuzíne počas zákazu vychádzania. Najväčším prekvapením však bola spolucestujúca, ktorou bola práve Miroslava Fabušová. Obaja skončili v rukách záchranárov. Kým B. Kollár mal zlomený krčný stavec aj kľúčnu kosť  a musel podstúpiť operáciu, missku ratovali so siedmimi zlomenými rebrami, zlomenou kľúčnou kosťou a krčným stavcom. Dlho sa netajila tým, že má silné bolesti, ktoré jej poriadne strpčujú život. A hoci ich spoločná cesta vyvolala mnoho otázok, podľa Fabušovej slov jej B. Kollár urobil kamarátsku službu, pretože súrne potrebovala lieky na tetániu, na ktorú sa lieči. V osudný večer vraj politik mal cestu okolo bytu v Dunajskej Lužnej, kde v tom čase žila, a pomohol jej.

Zdroj: EMIL VAŠKO

Fabušovej život bol odvtedy plný zvratov a nepríjemností. Pred spomínaným bytom ju údajne napadol neznámy muž, skončila s monoklom a jej psychike to vôbec neprospelo. Neskôr ju policajti zastavili pri šoférovaní a namerali jej alkohol v krvi. Aby toho nebolo málo, kontroverznej misske osud nadelil poriadnu ranu, keď prišla o bábätko, ktoré čakala s vtedajším priateľom.

Nepozvaný hosť

Okolo Miroslavy bolo neustále rušno, poriadny rozruch nedávno spôsobila aj pred živým prenosom markizáckej šou Let’s Dance. Vo VIP sektore sa objavila so svojím kamarátom a podľa ľudí z televízie pôsobila, že je „pod parou“. Nakoniec jej ochranka oznámila, že má priestory opustiť, a na prenos sa ani nedostala, pretože nemala pozvánku.

Ďalšia rana

Najnovšie sa M. Fabušová dostala do finančných problémov, a ako sa zdá, šťastena sa od nej opäť odvrátila. Len pred niekoľkými dňami prišla o svoj profil na sociálnej sieti a to jej spôsobilo vrásky na čele. Dokonca došlo aj k slzám. V dnešnej dobe je Instagram zlatou baňou a sexi Miroslava si cez sociálne siete vedela pekne privyrobiť. „Človek nemá prístup k spoluprácam, to znamená, že prišiel o peniaze. Nemôžem robiť reklamy, ktoré som mala dohodnuté. Nemôžem pridávať fotky. Prišla som o 30-tisíc sledovateľov. Ja som si nekúpila ani jedného, aj keď veľa ľudí to tak robí,“ priznala týždenníku Život Miroslava Fabušová.

MISSKA PREHOVORILA O KOLLÁROVI NA ĎALŠEJ STRANE

Diskusia