Dom, v ktorom Magda Paveleková (†84) prežila jeseň svojho života, je opäť na predaj. Zaujímavosťou je, že v minulosti ho umelkyňa mala problém predať.

Do rozľahlého domu v Dunajskej Lužnej sa uznávaná a všetkými milovaná umelkyňa Magda Paveleková sťahovala v roku 2012 po nešťastnom páde, keď si nepekne zranila kolená a spoločnosť jej musel robiť invalidný vozík. Patovú situáciu však brala svojsky – s humorom sebe vlastným. „Celkom sa mi to na tom vozíku pozdáva, ale vôbec nie je ľahké pohybovať sa s ním po byte. Veď keď ma Pavelek zavolá – Pipina, obedovať, zrazím aspoň dve stoličky a odriem nábytok. Na obed však vždy dôjdem,“ tvrdila so smiechom.

Sťahovanie z bytu však bolo v tomto prípade viac než nutné, preto si Pavelekovci zaobstarali priestrannú nehnuteľnosť. Mimochodom, išlo o ich štrnástu zmenu adresy. Majda, ako ju familiárne oslovovali umeleckí kolegovia a priatelia, si z predaja a kupovania nehnuteľností spravila nezvyčajný koníček. „Sťahujem sa naozaj často. Nerobí mi to ťažkosti. Pritom sa zbavujem zbytočných vecí, ktoré iným ešte urobia radosť. Mám svoje banánové škatule, vo všetkom poriadok a systém. Ľutujem tých, ktorí to ešte neskúsili. Je to krásny adrenalín,“ povedala pred ôsmimi rokmi denníku Plus jeden deň s dôvetkom: „Sme s mužom dvaja, máme dve penzie, takže sa nesťažujem. Navyše môj muž veľmi dobre a lacno varí, stačí sa na mňa pozrieť, ako vyzerám... Nové oblečenie mi netreba, handier mám dosť, do smrti mi vystačia, vlasy si už farbiť nemusím – obelela som, manikúru si robím sama,“ dodala so širokým úsmevom.

V príjemnom vidieckom prostredí blízko Bratislavy si obľúbená herečka užívala jeseň života po manželovom boku len rok a pol. V januári 2014 o Štefana Paveleka (†86) prišla a odvtedy sa v luxusnom sídle cítila sama. Dom s rozlohou 280 štvorcových metrov, s deväťárovou záhradou, so štyrmi izbami, s tromi kúpeľňami, fitcentrom a so saunou ponúkla na predaj za 400-tisíc eur. Neskôr išla s cenou dole, no do svojej smrti v polovici leta 2015 sa jej dom predať nepodarilo. Nového majiteľa si našiel až o tri roky neskôr. Dnes už je verejne známe, že lukratívne bývanie kúpil podnikateľ z Košíc a spolu s ním sa do nehnuteľnosti sťahovala speváčka Petra Maxin (41), ktorá spolupracuje s Ottom Weiterom (65).

Nehnuteľnosť po Magde Pavelekovej je opäť na predaj. Na stránkach realitných kancelárií sa tentorkát dlho neohriala. Viac sa dozviete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od štvrtka 25. februára).

Pink

Vtipné fakty o celebritách. Toto o nich vie málokto

Populárne články
Britský princ Harry a jeho americká manželka Meghan Markleová.

Monacký knieža ALBERT(63) reaguje na rozhovor s OPRAH: Čo odkazuje Harrymu a Meghan?

Zdena Studenková (66)

ZDENA STUDENKOVÁ si na začiatku kariéry prešla intrigami: Kvôli komu chcela odísť z divadla?

Miloš Forman (†86)

Režisér MILOŠ FORMAN (†86) bude mať vo svojom rodnom dome bustu

ilustračné fotoSponzorované

10 tipov, ako si s inkontinenciou nenechať nič ujsť

Dominika Gottová

DOMINIKA GOTTOVÁ sa stala obeťou šikany! Podali trestné oznámenie

Ambasáda je cudzie územie. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia