Prekvapenie a šok! Tak by sa dal nazvať krok kompetentných tanečnej šou Let's Dance. Extravagantný porotca na podpätkoch Jorge González v porote končí a nahradí ho mimoriadne obľúbený herec Ján Koleník.

Markíza v poslednej sérii tanečnej súťaže stavila na netradičného porotcu. Extravagantný Jorge González Slovákov každé kolo šokoval svojimi outfitmi, ktoré dopĺňal topánkami na podpätku. Prevažná väčšina divákov si ho obľúbila a zrejme čakala, že v pokračovaní úspešnej šou sa tento zjav objaví opäť. Opak je však pravdou.

Tvorcovia totiž oslovili Jána Koleníka a dôvod je podľa nich celkom jednoduchý. "Každý rok sa televízia snaží svoje programy obohatiť novinkami a tak ako minulú sezónu vynikajúco do tímu zapadol Jorge González, tento rok bude oživením poroty skvelý víťaz minulej sezóny Ján Koleník," vysvetlil PR manažér projektu Tadeáš Kurka.

Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

Vyzerá to tak, že televízia ide na istotu a víťaz poslednej série je trefou do čierneho, keďže je viac ako pravdepodobné, že herec ukáže opäť svoje tanečné schopnosti a zapoja ho do nejakého vystúpenia. "Kráľ tanečného parketu sa svojimi strhujúcimi choreografiami stal okamžite absolútnym miláčikom publika. Veríme, že túto mioriadnu divácku priazeň zúročí v porotcovskom kresle," uzavrel Kurka.

SPOMÍNATE SI NA NETRADIČNÉ OUTFITY GONZÁLESA? NÁJDETE ICH V GALÉRII
Diskusia