Rodinka sa rozrastie o ďalšieho člena! So šťastnou novinkou sa bývalá tanečnica Katka Jakeš (34) podelila na sociálnej sieti a ukázala aj črtajúce sa bruško.

Uplynulý rok bol pre sympatickú blondínku viac než turbulentný. Médiami preletela správa o jej kríze v manželstve s Borisom Jakešom (49), ktorá mala trvať už od roku 2020. Katka svoje problémy vo vzťahu nikdy verejne nekomentovala, výnimku spravila až minulý rok, keď ju po prílete z exotickej dovolenky nafotili v spoločnosti jej muža. „Boli sme na dovolenke v Thajsku ako rodina,“ povedala vtedy pre PLUS 7 DNÍ extanečnica a dodala: „Ja som nikdy nikomu nepovedala, že sme od seba odišli.“

A zdá sa, že akékoľvek problémy vo vzťahu sú nadobro zažehnané. Katka je totiž v požehnanom stave! "2023 bude pre našu rodinu plný lásky… Z Izabelky sa totiž stane veľká sestra…," oznámila budúca dvojnásobná mamina na Instagrame a pridala aj fotku, na ktorej pózuje s poodhaleným bruškom a fotkou z ultrazvuku. K 3-ročnej dcérke tak pribudne braček alebo sestrička. Blahoželáme :)

PRVÉ FOTO TEHOTNEJ KATKY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia