Rodina Kamily Magálovej (71) sa opäť rozrastá. Očakáva ďalší prírastok a herečka hovorí: „Bude veselo!“

Len pred vyše rokom sa obľúbená umelkyňa a niekdajšia hlavná hviezda relácie RTVS Tajomstvo mojej kuchyne stala šesťnásobnou babičkou a už toto číslo neplatí. Ako je verejne známe, najmladšie dievčatko priviedla na svet nová partnerka jej syna Martina Magála, ktorému sa po osemnástich rokoch rozpadlo manželstvo. Žiaden rodič nenesie trápenie svojho potomstva ľahko, Kamila Magálová, ktorá mala s nevestou Zuzanou výborný vzťah, nebola výnimkou. Z manželstva vzišli dnes dospievajúci tínedžeri Gregor (17) a Kristína (15). Tú podľa dostupných informácií láka umelecký svet, dokonca si už zahrala v televíznom seriáli.

PYŠNÁ BABIČKA! FOTKY MAGÁLOVEJ SO SVOJIMI VNÚČATAMI SI POZRITE TU

Jej mama Zuzana Magálová, komunálna politička, v minulosti týždenníku Šarm poskytla rozhovor, v ktorom svoj rozvod okomentovala slovami: „Brali sme sa z lásky, ale v procese spolužitia sme nevedeli správne komunikovať. Robila som veľa ústupkov, ale aj môj muž si myslel, že robí veľa ústupkov… Kryha, na ktorej sme spolu stáli, sa pomaly začala zmenšovať, až sme ostali stáť na desiatich štvorcových centimetroch. Potrebovali sme to riešiť, pre oboch to bol pud sebazáchovy. Myslím, že keby sme boli mali nejaký odborný koučing, ako komunikovať a riešiť problémy, mohlo to celé dopadnúť inak,“ povedala otvorene, s tým, že poučená vlastnou skúsenosťou dnes každej partnerskej dvojici s problémami odporúča navštíviť vzťahového odborníka.

So synom MARTINOM a s bývalou nevestou ZUZANOU
Zdroj: Archív NMH

Ale ako to v každom zväzku býva, chyba bola na jednej aj na druhej strane. Kým bol zaneprázdnený právnik často mimo domu, Zuzana si až neskoro uvedomila, že mala nástojiť na jeho prítomnosti v kruhu rodiny. V spomínanom rozhovore zašla v úprimnosti ešte ďalej, keď prezradila, ako celú situáciu zobrala jej dnes už bývalá svokra Kamila. „Myslím, že ako vnímavá žena videla, že nesúlad medzi nami sa stupňuje, a brala ho ako prirodzené vyústenie celej situácie. Bola celkom nestranná, nechcela sa dať vťahovať do našich rozporov. Sama prešla rozvodom, nemala potrebu viesť žabomyšie vojny a robiť naprieky,“ uviedla Zuzana Magálová. Zaujímavosťou je, že politička pri rozvode s manželom využila služby právničky, ktorá rozvádzala aj Kamilu Magálovú.

Herečkin syn si po rozvode našiel novú partnerku, ktorá v marci 2021 priviedla na svet ich spoločnú dcéru. Keďže herečka má k svojim vnúčatám vrúcny vzťah, s príchodom najmenšieho člena rodiny na tento svet sa pochválila v rozhovore pre TA3: „Je to skvelé, teraz budem opäť babka, v marci čakáme dievčatko, teším sa najmä na vôňu toho bábätka. Je to úžasné, je to dar.“

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia