Po prehratom súdnom spore s bývalým manželom Johnnym Deppom (59) sa Amber Heard (36) snaží vysvetliť, čo sa stalo v jej manželstve, za pomoci poznámok z terapie, ktorú absolvovala niekoľko rokov.

V niekoľkotýždňovom súdnom procese čelila obvineniu z toho, že ohovárala a poškodzovala povesť svojmu bývalému manželovi. Ona však prišla s vážnym obvinením – išlo o fyzické násilie a zneužívanie. Herečka si naďalej stojí za svojimi obvineniami proti hviezde Pirátov z Karibiku. Aby to dokázala, teraz opäť predkladá písomné poznámky zo svojich terapeutických sedení siahajúce do roku 2011. Okrem iného opisuje, ako ju hollywoodská hviezda bila a hádzala na zem, strkala ju o stenu a vyhrážala sa jej zabitím.

Právny tím Američanky predložil dokumenty už v súdnom procese. Sudca ich však nepripustil ich ako dôkaz. Herečka ich preto dnes núka médiám. „Milovala som ho z celého srdca,“ hovorí napriek bolestivým skúsenostiam. „Je poľutovaniahodné, že zatiaľ čo sa Johnny snaží pokračovať vo svojom živote, obžalovaná a jej tím sú opäť zaneprázdnení opakovaním a opätovným napádaním vecí, o ktorých už rozhodol súd v Johnnyho prospech,“ reaguje právny tím slávneho herca.

Diskusia