Komička Eva Evelyn Kramerová (32) investovala na konci minulého roka do naozaj krásneho bytu v bratislavskom Starom meste. A hoci interiér vyzeral viac ako dobre, Eva nebola celkom spokojná.

Evelyn sa za pár rokov vypracovala medzi vyhľadávané tváre šoubiznisu. Preslávilo ju video s kunami z Chorvátska a krátko na to, už začali pribúdať pracovné príležitosti.

Moderovačky, nakrúcanie filmov či účinkovanie v rôznych televíznych reláciách jej priniesli aj slušné zárobky. A tak sa rozhodla investovať do nehnuteľnosti a na lukratívnej adrese si kúpila krásny byt s ešte krajšou terasou a výhľadom na historickú časť Bratislavy. Sympatická blondínka sa v byte zabývala, no aj tak začala premýšľať, že by ho chcela hodiť do svojho šatu.

"Akože uznajte. Zrkadlo pri vani si vyžaduje mega sebavedomie. Vidíš sa z boku, keď sedíš...holučká," zverila sa na instagrame Evelyn a ukázala kúpeľňu, ktorú mala v byte. "Ja som za body positivity...ale toto je too much aj na mňa."

Zdroj: Emil Vasko

Najprv to vyzeralo tak, že zverí rekonštrukciu odborníkom, no prerátala sa. "Veľa ľudí zo sveta dizajnu, architektúry a tak rôzne mi povedali že za 80-tisíc mi byt prerobia. A ja na to: "Prepáčte? 80-tisíc nemôže stáť prerábka bytu." Mňa to tak nahnevalo, povedala som si a dosť, ja idem do toho sama. A už som to aj oľutovala. Ale som na dobrej ceste, čo sa týka kúpelky," vysvetlila s úsmevom Kramerová, ktorá tak so zveľaďovaním svojho hniezdočka neskončila. Jej nová kúpeľňa je však oku lahodiaca. Čo na ňu hovoríte?

FOTKY JEJ NOVÉHO BYTU AJ PREROBENÚ KÚPEĽŇU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia