Dvojica podstúpila ďalší významný krok vo vzťahu. Po dvoch rokoch vo vzťahu začali spoločné bývanie a spolu dobýjajú internet romantickými fotkami!

Emma (27) a Filip (37) sa netaja tým, že sú úplní miláčikovia! Sociálne siete prekypujú rozkošnými fotografiami a romantickými zábermi z ich životov. Chvália sa luxusnými dovolenkami i dobrodružnými výletmi. Po novom však ale dali najavo, že sú pripravení začať spolu nový život!

Ani jeden z nich neodolal a obaja sa hneď pochválili na Instagrame svojím novým výhľadom z bytu priamo na Modrý Kostolík v centre Bratislavy. Túto luxusnú lokalitu vyhľadávali aj iné slovenské celebritné páry, ako napríklad Rytmus a Jasmina Alagič. Vyzerá to tak, že Emma a Filip to vyfúkli viacerým!

Pár sa vôbec netají svojou láskou a aj po dvoch rokoch pôsobia ako čerstvo zamilovaní. Práve sa rozhodli podstúpiť ťažkú skúšku ich vzťahu! Aké prekvapenie nám prinesú nabudúce? Fanúšikovia špekulujú o tajnej svadbe, kedže na Emminej ruke sa pýši nový prsteň. Žeby nám to tajili?

POZRITE SI V GALÉRII, ČO PÁRIK UKÁZAL Z NOVÉHO BÝVANIA
Diskusia