Nela Pocisková (31) sa dlhé obdobie venovala výhradne rodine. Keďže je dvojnásobná mama, tak deti boli samozrejme na prvom mieste a kariéra musela ísť bokom. Nela však opäť nakrúca seriál a najnovšie mieri do nového projektu.

Pocisková je šťastnou mamou synčeka Hektora a dcérky Lilianky, ktorým sa venuje na sto percent. Práve jej milované ratolesti ju zamestnávali najviac, a tak práca herečky a speváčky bola v ústraní. Nela však hviezdi už pár mesiacov v jojkárskom seriáli Nemocnica. 

Slováci ju však poznajú aj z úspešných muzikálov Neberte nám princeznú, Rómeo a Júlia, Ôsmy svetadiel a ďalších. Pre Nelu je muzikál srdcovka a vyzerá to tak, že sa do neho opäť vráti. Divadlo Nová scéna totiž chystá nový projekt THE BODYGUARD. Ide o muzikál venovaný legendárnej speváčke Whitney Houston, a práve Nela môže byť tou slovenskou. Podľa našich ifnormácií prijala ponuku zúčastniť sa konkurzu. 

Muzikál Rómeo a Júlia
Zdroj: Michal Smrcok

"Zatiaľ som potvrdila účasť, ale ešte stále som vo fáze rozhodovania sa. Neviem, či som s niektorými vecami stotožnená, samozrejme, bude záležať aj na tom, či to budem vedieť zladiť s inými  aktivitami a rodinou..." vysvetlila týždenníku Život Pocisková.

Hviezda muzikálov tak myslí najmä na svoje deti. Uvedomuje si totiž, že skúšanie veľkého projektu by ju stálo veľa času. Je však isté, že za pokus to stojí. "Keď som dostala túto ponuku, potešila som sa, pretože Whitney odmalička počúvam a obdivujem. Zároveň spievať ju nie je vôbec jednoduché najmä, keď  to všetci notoricky poznajú. Nemám až tak naštudované, či je to v divadelnej podobo tiež tak atraktívne, ale rada by som si to zaspievala. Vravím, že uvidím, ešte nad tým premýšľam..." hovorí Nela.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia