Na koho sa podobá viac?

Premiéra akčného filmu "Ant-Man a Wasp: Quantumania" bola rodinnou záležitosťou.

Syn Michaela Douglasa (78) a Catherine Zeta-Jonesovej (53) Dylan (22) sa v pondelok nečakane objavil na premiére filmu aj so svojimi rodičmi. Keď prišlo k foteniu, rodinka hádzala na prítomných fotografov samé úsmevy. Hviezda filmu "Wednesday" žiarila na červenom koberci v čierno-zlatých šatách bez ramienok. Čo sa týka jej manžela, Douglas vyzeral švihácky v modrej hodvábnej košeli na gombíky a klasickom čiernom obleku.

Dylan Michael Douglas, ktorý sa väčšinou vyhýba svetlám reflektorov, však tentokrát urobil výnimku a na akciu prišiel so svojimi rodičmi. K dokonalej rodinnej idylke chýbala už len Dylanova 19-ročná sestra Carys Zeta Douglas.

Michael a Catherine sa zoznámili v roku 1998 na filmovom festivale. Douglas neskôr priznal, že prvý kontakt s jeho budúcou manželkou bol trochu trápny. "Asi po polhodine [od prvého stretnutia] som jej povedal: Vieš, budem otcom tvojich detí," zaspomínal si herec ešte v roku 2016 v rozhovore pre Jonathan Ross Show. Catherine mu však vtedy odpovedala: "Vieš, veľa som o tebe počula a veľa som o tebe videla a myslím, že je čas povedať ti dobrú noc."

Foto syna Dylana nájdete v GALÉRII

Napriek tomu sa Catherine s hviezdou filmu Základný inštinkt v roku 2000 zosobášila a v tom istom roku aj porodila syna Dylana, dcéra Carys sa narodila o tri roky neskôr.

Na koho sa Dylan viac podobá?

Douglas je tiež otcom 44-ročného syna Camerona z predchádzajúceho manželstva s Diandrou Lukerovou. S Catherine je Michael ženatý už viac ako dve dekády, tento rok oslávia 23. výročie sobáša.

Diskusia