Markizácka moderátorka Adriana Poláková (44) sa mimo televízie venuje svojej vlastnej cukrárni a pečeniu. Keďže jej podnikanie postihla, tak ako mnohých iných, pandémia koronavírusu, na základe nariadení vlády SR bola nútená svoju prevádzku zatvoriť.

Brunetka sa však vynašla a svoje zákusky začala ponúkať aspoň na objednávku. To sa však nepozdávalo niektorým závistlivcom, ktorí sa jej postarali o nepríjemnú skúsenosť.

„Schovávajú sa za anonymitu. Robia zle, lebo sú nešťastní, nedokážu na sebe zapracovať, a tak hádžu polená pod nohy tým, čo bojujú o prežitie. Celý deň sedia doma zavretí, plačú sami nad sebou, a tak jediné ich potešenie je volať políciu a anonymne písať na hygienu, že ten, čo sa snaží prežiť, robí,“ posťažovala sa na sociálnych sieťach nahnevaná moderátorka.

View this post on Instagram

Schovávajú sa za anonymitu. Robia zle, lebo sú nešťastní, nedokážu na sebe zapracovať a tak hádžu polená pod nohy tým, čo bojujú o prežitie. Celý deň sedia doma zavretí, plačú sami nad sebou a tak jediné ich potešenie je volať políciu a anonymne písať na hygienu, že ten čo sa snaží prežiť robí. A hneď ako si splnia svoju "občiansku " povinnosť idú do potravín kde im 2metrový odstup nič nehovorí. Keď vy si vyberáte pečivo, nepočkajú ale postavia sa hneď vedľa vás. Rúško im ledva zakrýva ústa, nos si nechávajú voľný aby mohli dýchať. Presne títo "UDAVAČI" nech sa nad sebou zamyslia. Nie corona ale ľudská zloba nás pomaly ale isto zabije. Buď tak, že sa zavrie prevádzka lebo nebude na rozbeh, alebo preto,že pokuta od štátneho orgánu bude likvidačná. Samozrejme, že TREBA dodržiavať všetky pravidlá a predpisy, bez toho by sme tu mali anarchiu. Je to ťažké, tak nerobte to ešte horším milí udavači. Keď tak sa podpíšte alebo pridite za majiteľom a povedzte mu do očí to ja som ťa nahlásil. My všetci sa musíme chovať zodpovedne!!! Rúška, dezinfekcia, rozostupy, teraz zisk a peniaze nemôžu byť viac ako zdravie. Ale je to na každom z nás.

A post shared by AdrianaPolakovaofficial (@adriana_polakova) on

 

˃˃˃ Fotografie zákuskov z kuchyni Adriany Polákovej nájdete v galérii˂˂˂
Najštýlovejšie policajné auto

Najštýlovejšie policajné auto či najzložitejšie puzzle na svete... To musíte vidieť!

Populárne články
Musel si počkať. K charakterovým úlohám sa dostal až v neskoršom veku.

Krok od smrti: Po strate manželky sa opustil. Tarageľ teraz žije pre vnúčatá

Vážil 130 kíl, dnes je ľahší o 50 kíl. Dosiahol to hlavne zmenou myslenia a životného štýlu. Najprv sa musel naučil mať rád, vážiť si sám seba, až potom išli kilá dole.

Najprv sa naučte milovať svoje tučné telo: Radí cestovateľ, ktorý schudol 50 kíl

K ropnému prameňu je voľný prístup cez súkromný pozemok. Vyteká približne 150 m od parkoviska pri hlavnej ceste.

TIP NA VÝLET: Na lúke nad kysuckou obcou tečie zo zeme ropa. Z čiernej vody vraj pili čerti

Ilustaračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 5. do 11. júna?

Chrissy Teigen a John Legend sú jedným z top párov šoubiznisu.

Silikóny pôjdu preč! Modelka sa rozhodla pre radikálnu zmenu, TOTO kvôli nej musí podstúpiť

Mrazené ovocie či zelenina má najviac vitamínov. Je to pravda?

Mrazené ovocie či zelenina má najviac vitamínov. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia