Speváčka a bývalá hviezda zo Superstar, Dominika Jurena, za slobodna Stará (28) konečne prezradila, či s manželom čakajú chlapčeka alebo dievčatko!

Pre bývalú Superstaristku, Dominiku Starú, bol rok 2021 najkrajší v jej živote. V januári sa začal svadbou, ktorú si o pár mesiacov neskôr s manželom Jurenom znovu zopakovali kvôli kovidovým opatreniam. Počas leta sa speváčka podelila o obrovskú novinu, keď sa im s partnerom podarilo otehotnieť. Teraz ku koncu roka oznámila pohlavie svojho dieťaťa krásnym spôsobom.

Milujeme ťa, chlapček náš..“ Dominika napísala k nádhernej fotke v modrých šatách. „Niekto prekrajuje tortu.. Niekto prepichuje balónik.. Niekto napíše pieseň.. Takto som si to vysnívala a som naozaj šťastná, že nám to takto krásne vyšlo.

Speváčka zároveň priznala, že po odhalení pohlavia jej odľahlo: „Sme hrdí rodičia nášho krásneho SYNČEKA, ktorý nám síce ukazuje už asi dva mesiace len svoje ctené pohlavie, ale aspoň máme istotu, že žiadne veľké prekvapko sa nekoná. A mne fakt odľahlo, že už si nebudem musieť dávať pozor na rod, v ktorom rozprávam keď hovorím o našom malom.

GALÉRIU K ČLÁNKU NÁJDETE TU
Diskusia