Všetci ju poznáme ako Starú, no dnes sa už pýši priezviskom Jurena. Dominika (27) sa na začiatku roka vydala za svoju lásku Michala v Šamoríne. Po toľkých mesiacoch sa konečne vyjadrila k najčastejšej otázke: Kedy plánujú bábätko?

Dominika sa netají jej čistou láskou pre Michala. Je hrdou kresťankou a veľmi jej záležalo na sexe až po svadbe. Dokonca sa do spoločného bytu nasťahovali až potom, kedy obaja konečne zdielali rovnaké priezvisko! Logickým postupom v ich spoločnom živote teraz mnohí očakávajú, že sa čerství manželia budú snažiť o bábätko. Dominika má na to však iný názor!

Na svojom Instagrame tak zodpovedala najčastejšie kladenú otázku od svojej rodiny, rovnako ako aj od jej fanúšikov. Síce Dominika zo začiatku dúfala v dieťatko čo najskôr, dnes má k tomu trochu iný prístup. "Nikdy som sa netajila tým, že si chceme s Miškom založiť rodinu, ale keby mi ľudia aspoň dali čas na to, aby som spracovala, že som vydatá žena," posťažovala sa svojím fanúšikom.

Dominika Stará verí v Božie načasovanie a preto nezakladajú ich manželské šťastie s Michalom na ich budúcom potomku. Obaja sa spolu modlia a robia všetko, čo je v ich silách. Nič však neplánujú, radšej si užívajú manželský život. "Veď.. vydávala som sa preto, lebo môjho muža milujem, nie preto, aby sme okamžite splodili potomka," chytro odkázala na nekončiace sa otázky!

NEUVERITEĽNÁ PREMENA DOMINIKY STAREJ: POZRITE, AKO SA ZMENILA OD ČIAS SUPERSTAR
Diskusia