Smutná a zronená! Tak sa cíti speváčka Dominika Mirgová. Jej manželstvo s Petrom Zvolenským prechádza poriadnou krízou a za všetkým má byť iná žena.

Dominika a Peter si povedali áno v roku 2015 a vždy boli považovaní za harmonický pár. V spoločnosti sa ukazovali ruka v ruke a nič nenasvedčovalo tomu, že by mohli mať nejaké problémy. Nedávno však vyplávalo na povrch tajomstvo. „Dominikin manžel Peťo si našiel novú spriaznenú dušu. Volá sa Klára, je tiež z Trnavy a dokonca ho zverejňuje už aj v svojich ‚storkách‘ na Instagrame. Nedávno zverejnila jeho fotku a napísala k nej ‚Môj vitamín Z‘ a pridala aj veľké srdiečko,“ povedal zdroj denníku Plus JEDEN DEŇ, ktorý ako prvý o tejto kauze informoval.

Dominika Mirgová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CKrlYe-BXtE/

Dominika sa mala o celej veci dozvedieť z médií a v tom čase to bola pre ňu obrovská rana. Krátko na to iba odkázala cez svoju manažérku, že sa cíti hrozne a je smutná a sklamaná. Po týždni ticha sa rozhodla prehovoriť a to na svojom profile na sociálnej sieti. "Píšem vám, mojim fans a ľuďom, ktorí ma celý čas podporujú a posielajú mi lásku. Ďakujem, že stojíte za mnou a držíte ma. Preto verím, že ma maximálne chápete a beriete ohľad na to, že aj ja som obyčajný človek, mám právo sa hnevať, plakať, kričať a robiť rozhodnutia a nerozprávať o nich," zneli jej slová.

Aj Dominika, aj jej manžel vedia, čo je pre nich najdôležitejšie. "Jediné, čo vám môžem povedať je, že nech to dopadne akokoľvek, chceme len, nech je náš syn šťastný...nič nie je viac. A my ho budeme chrániť najviac, ako sa dá. Spolu alebo od seba, stále sme jeho rodičia a on si nezaslúži žiadnu negatívnu myšlienku v jeho nevinnom živote. Ľudia robia neustále chyby. Ja tiež nie som dokonalý. V každom vzťahu sú dvaja. A ten náš bol nalomený už nejaký čas," priznala speváčka s tým, že má naozaj náročné obdobie, ide sa zavrieť do štúdia a tvoriť. A vyzerá to tak, že jej nové pesničky budú venované najmä ženám, ktoré si prechádzajú podobnou traumou ako ona.

AKO VYZERÁ KLÁRA, S KTOROU SA MÁ PETER STRETÁVAŤ? FOTKY V GALÉRII
Diskusia