Herečka Dominika Kavaschová (33) sa pred svojimi fanúšikmi na Instagrame na nič nehrá. Zdieľa radosti aj starosti mamičky na materskej, vrátane toho, ako žena vyzerá po mesiacoch strávených s maličkým dieťaťom.

Je úprimná, autentická a nemá problém ukázať, čo by iným influencerkám nenapadlo ani za svet! Dominika pred 1,5 rokom porodila dcérku Maiu. To ovplyvnilo aj obsah, ktorý s fanúšikmi zdieľa na sociálnej sieti. Okrem toho pekného a neopakovateľného od začiatku hovorila aj o náročných chvíľach, ktoré rodičovstvo so sebou prináša.

Jednou z najväčších tém pre Dominiku bolo ešte pred pár mesiacmi dojčenie. Herečka zažívala časté nočné budenie a Maiu prisatú aj každú hodinu a pol. Po vyše roku sa s tým Dominika rozhodla seknúť. Ako sa jej to nakoniec podarilo, prezradila na sociálnej sieti začiatkom septembra. "U nás to trvalo niečo vyše týždňa, avšak každá noc bola lepšia," uviedla herečka aj s konkrétnym priebehom odstavenia.

Dominika s dcérkou Maiou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CkX_x5-ImFL/

Po 16 mesiacoch dojčenia tak začala pre rodáčku z Košíc nová etapa materstva. Viac času pre seba, viac pre robotu, viac oddýchnutá a vyspatá ako ona, tak aj dcérka. Ako sa toto obdobie podpísalo na jej prsiach, chtiac-nechtiac ukázala na sociálnej sieti. Pózujúc na čiernobielej fotke chcela upriamiť pozornosť na "výtvarné umenie" svojej dcérky, ktorá ju počarbala na hrudi. Záber v podprsenke však ukázal oveľa viac.

AKO VYZERÁ DOMINIKA PO MESIACOCH DOJČENIA, SI POZRITE V GALÉRII...
Diskusia