Najstaršia z dcér maestra Karla Gotta Dominika (46) priznala, že ako dieťa ju matka odložila a vyše roka žila v inej rodine.

Nie je žiadnou novinkou, že najstaršia dcéra Karla Gotta Dominika nevyrastala v ukážkových rodinných pomeroch, keďže svojho otca, ktorý v tom čase prežíval hviezdne obdobie, vídala len príležitostne. Napriek tomu zostala česká verejnosť prekvapená informáciou, že Dominikina matka Antonie Zacpalová (85) ju na niekoľko mesiacov odložila kvôli práci. V tom čase mala Dominika dva roky a vyše roka musela prežívať bolestivé chvíle bez mamy.

„Keď z politických dôvodov ukončili maminke angažmán v karlínskom divadle, musela sa odsťahovať za prácou do Teplíc. Rok a štvrť medzi mojím druhým a tretím rokom života sme tak zostali rozdelené,“ spomína na smutné chvíle Dominika. Matku jej nahradila Zacpalovej dobrá kamarátka a zároveň garderobierka, ktorá sa dvojročnej Dominike pokúšala vytvoriť čo najlepšie rodinné prostredie. Prvé chvíle v novej rodine Dominika neznášala najlepšie a nedokázala pochopiť, prečo ju jej milovaná mama nechala samu.

„Putovala som k Julinke, ktorá bola garderobierka z divadla a mamina kamarátka. Babička už vtedy bola chorá a sama by starostlivosť o mňa nezvládla. Dnes mamu chápem, nemala možnosť voľby, ale vtedy to bolo iné. Pre malé dieťa je rok celá večnosť, navyše som nechápala, prečo odo mňa mama odišla,“ opísala ťažké chvíle najstaršia maestrova dcéra pre špeciálne vydanie denníka Blesk s názvom Můj táta Karel. Po niekoľkých mesiacoch si však Dominika obľúbila novú rodinu natoľko, že keď si po roku a štvrť pre ňu prišla jej pravá mama, odmietala s ňou ísť domov.

„Viem, že keď sa nakoniec vrátila a mala som ísť späť domov, plakala som a za živého boha som ku nej nechcela. Kričala som, že mama nie je moja mama, a trvala som na tom, že zostanem s Julinkou,“ dodáva Dominika pre Blesk. Napriek tomu, že v detstve sa s otcom často nestretávala, mala k nemu veľmi blízky vzťah. Nechýbala ani minulé leto na Karlovej narodeninovej oslave. Po dlhšom čase sa dokonca vrátila do Česka po tom, ako jej život zasiahli zmeny v podobe manželovej nevery či finančných problémov. Na nejaký čas ju prichýlila jej kamarátka Šárka Rezková, s ktorou má však momentálne napäté vzťahy. V súčasnosti pracuje ako barmanka a tiež sa po dvojmesačnej pauze vrátila za pult stánku s údeninami.

FOTOGRAFIE DOMINIKY GOTTOVEJ NÁJDETE V GALÉRII
Ilustračná snímka

Dovolenkujeme na Slovensku: Tieto TECHNICKÉ A KULTÚRNE PAMIATKY musíte vidieť

Populárne články
Táňa pochádza z intelektuálnej rodiny. V detstve mala prísnu výchovu. S mamou si k sebe hľadali cestu.

TÁŇA PAUHOFOVÁ mala prísnu výchovu, oporu našla u dedka. Čo tajila pred vlastnou matkou?

Pápež dostal do daru aj Saganov podpísaný dres. Na audiencii sa tiež zúčastnila Petrova mama.

Pápež pomáha dobrej veci, do dražby poskytol Saganov bicykel. Vydražili ho za neuveriteľnú sumu

Ilustračná snímka

Kto riadi naše životy? To, ako sme stretli, nemôže byť náhoda...

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 3. do 9. júla?

Kelly Brook

Známa PLUS SIZE MODELKA sa korony nebojí: Užívala si dovolenku a dráždila fotkami v plavkách

Zápalkové hlavičky obsahujú fosfor. Je to pravda?

Zápalkové hlavičky obsahujú fosfor. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia