Bývalá tenistka Dominika Cibulková (33) má jasno v tom, kde privedie na svet svoje druhé dieťa. Prečo u nej jednoznačne vyhralo hlavné mesto Rakúska?

Dominika je už v druhej polovici tehotenstva. K prvorodenému Jakubkovi (2) pribudne súrodenec, ktorého pohlavie si rodičia zatiaľ nechávajú pre seba. Ako Dominika uviedla na Instagrame, prezradia ho až pri "baby shower, ktorú chystám na začiatok februára, a tam budete už vidieť pohlavie," odpovedala zvedavým fanúšikom. Rovnako úprimná bola aj pri otázke ohľadom pôrodnice.

Po pozitívnej skúsenosti so špičkovou súkromnou klinikou Döbling bude aj druhýkrát rodiť vo Viedni. "Splnilo to všetky moje očakávania na jednotku," vysvetlila Dominika a hneď aj vymenovala najväčšie pozitíva: starostlivosť, prístup personálu, služby, prostredie, súkromie. "A navyše je to súkromná klinika prepojená tunelom s ich najväčšou nemocnicou vo Viedni, takže je to aj bezpečné voči bábätku." Dominika si už po pôrode Jakubka pochvaľovala, že napriek korone mohol byť manžel celé 4 dni s ňou, "čo bol pre nás veľmi silný a emotívny zážitok.". Luxusná klinika okrem špičkovo vybaveného interiéru disponuje aj rozľahlou záhradou, ktorú využili aj Dominika s Michalom.

POZRITE SI DOTERAZ NEZVEREJNENÉ FOTO Z PRVÉHO DOMINIKINHO PÔRODU
Diskusia