Sisa Lelkes Sklovská a jej manžel majú radi luxus a to vidieť aj na ich bývaní. Obrovský dom v širšom centre hlavného mesta je toho dôkazom. K veľkému domu patrí rozľahlá záhrada s plaveckým bazénom.

Priestranný a štýlový, tak by sa dvoma slovami dal opísať interiér domu. V obývačke je biely gauč v tvare písmena U, na ktorom trónia plyšové tigre. Z nej sa prechádza do kuchyne, kde je klasická hnedá linka. Spoločenský priestor tvorí dlhá miestnosť, ktorá je na jednom konci ukončená sedením v netradičnej tyrkysovej farbe. Táto časť plynulo nadväzuje na dlhý jedálenský stôl a dobre vybavený bar. Z tohto priestoru sa veľkými sklenými dverami vchádza rovno do záhrady.

Steny v dome zdobí množstvo obrazov a fotografií. Na väčšine z nich je samotná Sisa. Okrem množstva dekorácií sú na otvorených policiach knihy. Čo však zaujme každého návštevníka, je priestor vyhradený pre mačky. Tie tu majú svoje preliezačky a vankúše na sedenie. Sisa je totiž vášnivou milovníčkou týchto zvierat. Veľkú časť záhrady zaberá bazén, ktorý by doma uvítal aj profesionálny plavec. Na terase pri ňom manželia trávia slnečné dni. Nazreli sme aj do Sisinho šatníka. Svojmu oblečeniu majiteľka vyhradila celú miestnosť.

GALÉRIA: NAHLIADNITE S NAMI DO LUXUSNÉHO DOMU LELKESOVSOV

Zdroj: Lepšie Bývanie

Diskusia