Vdova Ivana Gottová (45) zverejnila podrobné informácie ohľadom publikovania autobiografie Karla Gotta (†80). Medzi informáciami je zahrnutý názov knihy aj oficiálny dátum zverejnenia.

V posledných rokoch svojho života pracoval božský Kája na obrovskom projekte, a tým je vlastná autobiografia. Po jeho smrti zostala Ivane Gottovej úloha dotiahnuť knihu obrazovo aj graficky dokonca v takom štýle, s ktorým by jej zosnulý manžel súhlasil. Autobiografia odhalí súkromné chvíle zo života Karla Gotta, momenty z detstva sprevádzané s autentickými artefaktmi, ako sú napríklad poznámky či vysvedčenia, no tiež aj jeho kresby a ručne napísané texty pesničiek.

„Jediná autentická a autorizovaná autobiografie mého manžela Karla Gotta bude jedinečná a unikátní. Jsem si plně vědoma odpovědnosti, kterou jsem na sebe převzala," Ivana sa vyjadrila na oficiálnej stánke Karla Gotta. Publikovanie dlhoočakávanej autobiografie sa už istú dobu odkladá, no na svojom Facebooku konečne potvrdila oficiálny dátum zverejnenia a aj názov knihy:

„Milí příznivci mého manžela, s velkou radostí vám dnes poprvé mohu ukázat obálku autobiografie Karla Gotta Má cesta za štěstím. Tento výstižný název si manžel zvolil sám, stejně jako titulní fotografii Lenky Hatašové. Knihu, kterou Karel dopsal ještě za svého života, najdete v českých knihkupectvích 14. července 2021, v den jeho nedožitých narozenin. Na Slovensku se objeví jen o několik dní později, a to 20. júla."

V GALÉRII NÁJDETE OFICIÁLNU OBÁLKU KNIHY KARLA GOTTA
Diskusia