Slovenská modelka a bývalá miss má srdce na správnom mieste. Pred začiatkom adventného obdobia sa Andrea Verešová (41) pustila s deťmi z detského domova do nádhernej akcie, ktorou im vyčarovala úsmev na tvári!

Svoju rodinu miluje nadovšetko. No myslí i na tých, ktoré to šťastie nemajú. A práve preto trávi Andrea Verešová predvianočné obdobie s deťmi z detského domova! Prostredníctvom svojho Nadačného fondu Andrey Verešovej pomáha deťom z detských domovov a deťom zo sociálne slabších a znevýhodnených rodín. Len pred nedávnom sa sama vybrala do Detského domova Domino v Plzni a s malými detičkami sa pustila do nádhernej akcie!

Šťastná a krásna rodinka: Manžel Daniel, dcéra Vanessa a syn Daniel.
Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

Andrea Verešová sa s deťmi pustila do vyrábania vianočných vencov: „Aj tento rok sme dodržali tradíciu a vyrábali sme s deťmi z detského domova Domino adventné vence, ktoré ich nielen učia tvorivosti a tradíciám, ale určite každého potešia,“ okrem tvorivej aktivity má však Andrea toho naplánované pre deti viac. „Najkrajšie vence sa budú predávať a výťažok poputuje deťom na splnenie vianočného želania.

So svojím dobrým srdcom sa slovenská modelka snaží dopriať krásne Vianoce aj tým, ktorí to v živote nemajú také ľahké. Sama dobre vie, že deti sú naša budúcnosť, a práve preto je potrebné sa im všetkým venovať. „Teším sa z každého úspechu a z každého úsmevu na tvári opustených detí,“ Andrea cíti nepopierateľnú radosť zo svojich nezištných skutkov a ide príkladom ako matka a rovnako ako aj osobnosť!

POZRITE SI V NAŠEJ GALÉRII ADVENTNÉ VENCE, KTORÉ VYROBILI DETI Z DETSKÉHO DOMOVA
Diskusia