Sociálne siete plnia fotkami z rôznych krajín. Hoci sa to môže zdať, tieto dámy na Slovensko nezanevreli, len sa dlhodobo zdržiavajú mimo domoviny.

Aneta Parišková (47), moderátorka

Žiadne veľké sťahovanie sa v prípade Anety Pariškovej nekoná. Na Floridu odletela na pár mesiacov, aby po náročnom roku načerpala sily a urobila hrubú čiaru za prežitým utrpením. V našom januárovom rozhovore obľúbená jojkárka priznala, že do nového roka si nedáva predsavzatia. „Napriek tomu budem pokračovať v tom, čo ma naučila rakovina. Čo najmenej sa stresovať, netrápiť sa pre veci, ktoré nedokážem zmeniť, sústrediť sa na ľudí, ktorí mi dávajú pozitívnu energiu, a vážiť si každú minútu života,“ priznala. O tom, že svoje slová myslela vážne, svedčí fakt, pre ktorý sa začiatkom jari rozhodla zbaliť s celou svojou rodinou kufre a odletieť do Ameriky.

Aneta Parišková je v Amerike šťastná a žiari na všetky strany.
Zdroj: Instagram A. P.

Na takéto konanie sme v Anetinom prípade neboli zvyknutí. Tým, že bola väčšinu času na všetko sama a zodpovednosť za rodinu ležala na jej pleciach, čas trávila prevažne v práci a so svojimi deťmi. Dokonca si nedopriala ani materskú dovolenku a po všetkých troch pôrodoch prišla v priebehu pár týždňov späť do moderátorského kresla. Teraz sa situácia zmenila, a ako blondínka priznala, choroba aj koronakríza ju priviedli k rozhodnutiu hodiť aspoň na istý čas všetko za hlavu a začať odznova v novej krajine. A hoci sa Aneta len nedávno kvôli lekárskym vyšetreniam a práci, ktorú nadovšetko miluje, vrátila na Slovensko, do USA bude pravidelne lietať.

 

Parišková nie je jediná. Krásky, ktoré si na dlhší čas zbalili kufre, nájdete na ďalšej strane...

Diskusia