Len pár hodín pred tým, ako mu federálny súd oficiálne odmietol jeho odvolanie proti rozhodnutiu o zrušení jeho víz, Novak Djokovic (34) poslal gratulačnú správu mladému hráčovi.

Novak Djokovicov utrpel definitívny debakel a tohtoročného Australian Open sa tenista nezúčastní. Pár hodín pred obrdžaním oficiálneho zamietnutia na jeho odvolanie Novak Djokovic poslal gratulačnému správu nádejnému austrálskemu tenistovi, Thanasi Kokkinakis (25), ktorý vyhral svoj úprne prvý titul na turnaji ATP v Adelaide. Thanasi sa priznal, že správu od svetového tenistu si takmer nevšimol, no gratulácia ho nesmierne potešila.

Gratulujem k prvému titulu v tvojom rodnom meste, Thanasi. Po všetkých tých ťažkostiach, ktoré ti spôsobili tvoje zranenia, som si istý, že ťa titul teší ešte viac. Zaslúžiš si to! Skvelá výhra v tenise. Veľa šťastia v Melbourne.“ Thanasi uznal, že gratulácia od Djokovica pre ňho znamená veľa. Kokkinakis utrpel v posledných rokoch zranenia ľavého členku a pravého ramena, ktoré ho držali od účasti na tenisových turnajoch. Ku gratuláciám sa pridal aj svetový tenista Roger Federer (40).

GALÉRIU K ČLÁNKU NÁJDETE TU
Diskusia