Monika Hilmerová (47) je známa svojím zmyslom pre humor i pevným vzťahom s manželom, tanečníkom Jarom Bekrom(49). Jeho narodeniny vlani v septembri však oslavovali len stretnutím pri bráne nemocnice. Čo sa sympatickej herečke stalo?

Monika Hilmerová pred rokom pocítila náhlu silnú bolesť."Nemala som žiadne problémy a v jeden večer ma začalo bolieť brucho. Tak intenzívne, že som nemohla ani spať. Ráno, keď som išla na skúšku do divadla, mi bolesť veľmi pripomínala príznaky ako pri slepom čreve. Nebola som si istá, ale v priebehu doobedia sa bolesť zintenzívnila. Počas obednej pauzy som preto dokrivkala do nemocnice, už mi bolo brutálne zle. Vyšetrenie ukázalo, že musím ísť okamžite do operačnej sály. Bolo to naozaj o  päť minút dvanásť, ak nie neskôr," konštatuje herečka.

Kompletná rodina, zľava Jaro, Leonko, Ginger, Monika a Zarka.
Zdroj: Instagram

Našťastie, lekári ju stihli operovať včas. Manželove 48. narodeniny však mohla osláviť len stretnutím s ním a s deťmi Zarkou a Leom pri bráne nemocnice. Operáciu podstúpila uprostred skúšania predstavenia, pracovala preto aj vtedy, keď bola hospitalizovaná. "Tým, že som mala v nemocnici pri sebe scenár a Jaro mi priniesol notebook, hneď na druhý deň po operácii som už bola prítomná na ďalšej skúške, online. Bolo to v čase pandémie, keď sa týmto spôsobom dosť fungovalo. Režisérka bola online z Budapešti, ja z nemocnice, a ostatní kolegovia boli v divadle," spomína Monika Hilmerová.

Zápal slepého čreva môže prísť "z plného zdravia." Z ničoho nič sa objavia silné bolesti brucha vpravo dole, môže prísť aj pocit na zvracanie, hnačky, horúčka, pocit suchých úst a slabosť.  Ak zapálené črevo praskne a jeho obsah sa vyleje do brušnej dutiny, ide o život.  Nie je preto treba váhať, ale okamžite ísť pri podozrivých príznakoch do nemocnice.

Viac fotografií herečky MONIKY HILMEROVEJ nájdete v galérii.

Zdroj: Zdravie

Diskusia